Kuo skirasi įprastos ir sportinės padangos?

vasarines padangosKaip nuvyksite iš taško A į B jums tikriausiai svarbu tik tiek kiek laiko tai užtruks. Automobilio techninės charakteristikos čia nieko nepadės net jei būtų ir pačios geriausias nes vis tiek reikės laikytis kelių eismo taisyklių ir stovėti kamščiuose. Naujuose automobiliuose montuojamos įprastos vasarinės padangos tarnauja bent 5 sezonus jei jūsų vairavimo stilius yra ramus. Nuvažiuoti jomis galima ir 120 tūkstančių kilometrų asfaltuotais keliais, žvyruotais keliais kiek trumpiau. Tokių padangų užtenka komfortabiliam važiavimui nes jo nėra žemo profilio, geriau sugeria kelio nelygumus ir duobes, protektoriaus dilimo laikas gana ilgas, sukibimas su kelio danga geras esant sausai ir šlapiai kelio dangai.

Sportinės padangos yra visiškai kitokios. Šios padangų paskirtis ir techninės charakteristikos ženkliai skiriasi nuo įprastų padangų. Žemas profilis (mažas padangos aukštis), kietesnės šoninės sienelės ir daug platesnės. Visą tai reikalinga tam kad greitai važiuojantis automobilis būtų stabilus važiuojant staigiuose posūkiuose, turėtų mažesnį pasvyrimo kampa esant išcentrinei jėgai. Padangos plotis svarbu nes reikia kad kuo didesnis gumos plotis geriau sukibtų su kelio danga, tai svarbu ir įsibėgėjant ir stabdant ir slystant posūkyje. Geriausi rezultatai pasiekiami pavasarį ir vasarą ant sauso asfalto, užtikrintas valdymas šlapiomis sąlygomis ir visiškai netinka naudoti kai temperatūra neigiama ir kelyje plikledis. Sportinės padangos žymimos H, V, Z raidėmis pagal rekomenduojamą greitį.

Ar jums reikia tokių padangų? Jei mėgstate greitį, važinėjate uždarose trasose, dievinate tikslų automobilio valdymą ir visiškai nekreipiate į kuro sąnaudas ir jei jūsų negąsdina kad vieną padangų komplektą galite sunaudoti per vieną dieną tuomet belieka išsirinkti tinkamas. Jei esate pasirengęs mokėti už tokią sportinę vasarinę padangą rasite pagal vairuojamo automobilio modelį: https://www.naujos-padangos.lt/padangos/vasarines-padangos/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.