Kategorijos

Kur galima gauti karjeros konsultaciją?

Pirmieji žingsniai karjeros laiptais gali būti pakankamai sudėtingi ir reikalaujantys ne tik ištvermės, bet ir gero pasiruošimo. Būtent todėl pastaruoju metu atsiranda vis daugiau šaltinių, kur studentai ir netgi mokiniai gali sužinoti apie tai, kas jų laukia siekiant karjeros vienoje ar kitoje srityje. Tačiau tai dažniausiai būna teorija, nupasakojanti bendrais bruožais tam tikrų verslo sričių ypatumus. Visai kitas reikalas būna, kai tenka pradėti darbo paieškas ir susidurti su pirmais sunkumais. Kas šioje situacijoje gali padėti naujai paruoštiems specialistams, suteikiant karjeros konsultaciją?

Žinoma galima kreiptis į pažįstamus ar draugus, kurie jau turi kažkiek patirties darbo rinkoje, tačiau geriausias informacijos ir pagalbos šaltinis tokioje situacijoje – darbuotojų paieškos ir atrankos kompanijos. Tokios įmonės kaip simplika.lt ne tik gali pasiūlyti karjero konsultaciją, bet ir suteikti visokeriopą pagalbą, surandant tą darbą, kuriame bus įdomu ir kuris atitiks lūkesčius. Tokių kompanijų specialistai ypač gerai supranta esamą situaciją darbo rinkoje, nes bendrauja su daugybės įmonių vadovų ir personalo specialistų ir gali pasidalinti savo įžvalgomis bei patirtimi.

Ko gali tikėtis besikreipiantys dėl karjeros konsultacijos? Pirmiausia, tai yra puiki galimybė prisistatyti, papasakoti apie save ir savo pageidavimus, kurių pagrindi karjeros konsultantai galės parekomenduoti kokias darbo pozicijas reikėtų stebėti. Taip pat jie parekomenduos kaip galima būtų patobulinti gyvenimo aprašymu arba padės jį sukurti, jei dar nesate to darę. Jūsų kandidatūra bus pristatyta potencialiems darbdaviams, o jums patekus į kitą atrankos etapą, bus suteikta konsultacija apie tai, kaip reikėtų elgtis pokalbio metu ir į ką atkreipti dėmesį, norint padidinti savo šansus gauti trokštamą darbą. Be to, jums visada bus suteiktas grįžtamasis ryšys apie įvykusius pokalbius tam, kad įgytą patirtį galėtumėte išnaudoti ateities pokalbiuose.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *