Kategorijos

Kur geriausia ieškoti fotografo?

fotografas VilniujeJeigu jūsų laukia svarbi gyvenimo šventė – vestuvės, krikštynos, jubiliejus ar tiesiog smagus renginys, tikriausiai neišvengiamai norėsite ir profesionalaus fotografo, kuris užfiksuotų tos šventės akimirkos. Žinoma, visada galima fotografuoti patiems, paprašyti draugų ar giminaičių, tačiau daugeliu atveju tai veda į tiesiog dokumentinių nuotraukų turėjimą – faktai yra, tačiau apie kokybę, nuotaiką, idėją ar meniškumą galima pamiršti. Todėl tokioms šventėms tikrai reikia nepagailėti tų kelių šimtų eurų geram fotografui, kuris turi ir reikiamą patirtį, įgūdžius, ir specialią techniką. Tad kaip gi išsirinkti tikrai gerą fotografą, kur jo ieškoti, ir kaip juo pasitikėti? Pabandykime paanalizuoti.

Lietuva tikrai nėra didelė šalis, tad bent jau geografiškai galime drąsiai rinktis fotografą iš bet kurios Lietuvos vietos. Žinoma, jei švenčiate Vilniuje, jums patogiausia ir būtų, kad fotografas pats būtų vilnietis. Tačiau tai toli gražu nėra būtina. Žinoma, kelių šimtų kilometrų fotografo kelionė iki šventės kainuos papildomai, tačiau tikrai ne tiek, kad tą būtų galima aukoti kokybės sąskaita. Ypač tai aktualų mažesnių, labiau nutolusių miestelių gyventojams. Kartais ir jūsų kaime ar rajone, kuriame švenčiate, galima rasti ne vieną būtent vestuvių ar krikštynų fotografija užsiimantį žmogų. Tačiau kai pažiūrite jo nuotraukas, palyginate su tuo, ką siūlo fotografas Vilniuje, lieka mažų mažiausiai nustebęs ir pasimetęs – kokybė, požiūris, meninė vertė nuotraukos tikrai skiriasi. Ir tuo metu mažiausiai reiktų panikuoti – tiesiog imkite ir paskambinkite būtent tam fotografui, kurio nuotraukos jums labiausiai patinka, ir paklauskite, kiek gi kainuotų jo kelionė tuos gal net kelis šimtus kilometrų. Tikėtina, jog dažnu atveju būsite maloniai nustebintas.

Tad pirmas svarbus patarimas – ieškoti kokybės, jūsų norus ir poreikius atitinkančių paslaugų, o ne arti esančių pasiūlymų. Tiesiog nuo vietos čia niekas nepriklauso. Net gi galbūt atvirkščiai – fotografas Vilniuje apsuptas kur kas daugiau konkurentų nei koks nors ignalinietis, tad natūralu, jog jis stengsis teikti aukščiausios kokybės paslaugas, investuodamas tiek į žinias, tiek ir į techniką. Tačiau vėl gi, tai toli gražu nėra taisyklė. Ieškant sau fotografo, svarbiausia ilgai ir nuodugniai naršyti internete, peržiūrėti kalnus nuotraukų, klausytis rekomendacijų ir patirties turinčių draugų patarimų. Tai – svarbūs namų darbai iš jūsų pusės tam, kad turėsite geriausias savo šventės nuotraukas, kokios tik įmanomos.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *