Kategorijos

Kur keliauti 2020 metais?

Kelionės iš Lietuvos su kiekvienais metais tampa vis patogesnės – vis daugiau naujų krypčių iš Lietuvos oro uostų atidaro didžiosios aviakompanijos, o kad išliktų konkurencingos jos priverstos mažinti kainas. 2020-ieji ne išimtis, jau dabar didieji vežėjai paskelbė kokios naujos skrydžių kryptys bus pasiūlytos ateinančiais metais.

Viena įdomesnių naujovių – Jerevanas. Nuo pavasario šia kryptimi iš Vilniaus skraidins Wizzair aviakompanija. Didžiausias Armėnijos miestas ir sostinė turistus vilios įspūdingais operos rūmais, katedra, rotuše bei tvirtovių griuvėsiais. Miestas įkurtas net 782 metai prieš mūsų erą, tad jame gausu istorinių artefaktų.

Kita naujiena – tiesioginiai airBaltic skrydžiai į Ciurichą, esantį Šveicarijoje. Nors greičiausiai ši kryptis bus populiaresnės tarp verslo pasaulio atstovų, paprasti keliautojai irgi neturėtų jos aplenkti. Ciuriche yra didžiausias oro uostas bei traukinių stotis Šveicarijoje, tad iš čia patogu pasiekti įvairiausius Europos kampelius.

Dar viena airBaltic naujovė – Dubrovnikas. Šis Kroatijos miestas įkurtas šalia Adrijos jūros, o jo senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Į Dubroniką itin smagu keliauti liepos – rugpjūčio mėnesiais, kai šis miestas švenčia vasaros festivalį ir visas miestas tampa didžiule menininkų darbų galerija.

Jei Dubrovnikas netraukia, vasarą bus galima keliauti iš Vilniaus į kitą Kroatijos miestą – Rijeką. Jis irgi įsikūręs šalia Adrijos jūros ir yra tarsi mažesnė Dubrovniko versija.

Taigi, vasara laukia tikrai įdomi. Kaip suspėti aplankyti visas naujienas? Čia jau jūsų fantazijos reikalas. Tačiau visos šios kryptys tikrai vertos dėmesio ir iki šiol neatrastos daugumos lietuvių turistų. Kelionės į šiuos miestus bus pradėtos vykdyti nuo pavasario, tačiau bilietus įsigyti galima jau dabar.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *