Kategorijos

Kur pavalgyti Kėdainiuose?

Nuostabus Kėdainių senamiestis kiekvienais metais sulaukia tūkstančių turistų, kurie susipažinę su miesto kultūriniais objektais dažniausiai skuba skaniai pavalgyti. Maitinimo vietų gausa yra labai plati. Nors jų pasiūla yra visame mieste, tačiau dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia tos vietos, kuriose yra senamiestyje. Juk valgyti istorinėje vietoje – kur kas smagiau, taip?

O kur tikrai skanus maistas? Kurios kavinės – vertos dėmesio?

  • Grėjaus namas

Vis dažniau minimas Grėjaus namas dažniausiai ne taip dažnai patenkina kokybe, kurios yra tikimasi. Taip jau yra, kad dažniausiai tokios vietos, kurios sulaukia labai daug dėmesio – ilgainiui užmiega ant laurų. Žinoma, nesakome, kad tai yra bloga vieta, tačiau dažniausiai išgirta per daug ir atėjus pamatoma, kad ji nepatenkina lūkesčių.

  • Beneto karčema

Gal kiek vizualiai paprastesnis, tačiau tikrai labai jaukus pasirinkimas yra karčema, kurioje daugiausia rasite lietuviškų patiekalų. Daugeliui žmonių patinka labai jaukus bei malonus aptarnavimas, taip pat ir šeimininko svetingumas. Gera, kai vietose galima ne tik skaniai pavalgyti, tačiau taip pat ir sulaukti dėmesio, būti profesionaliai aptarnautų.

  • Uršulės namai

Dar viena labai jauki vieta, kurioje galima rasti platų ne tik lietuviškų, tačiau ir kitų šalių vietovių patiekalų pasirinkimą, yra Uršulės namai. Esame tikri, kad patiekalai, kuriais džiuginsite savo skrandį – jums kels tik pačias geriausias emocijas. Svarbiausia, kad vieta yra senamiestyje, tad galėsite rinktis pietauti lauko kavinėje ant greta pačių gražiausių pastatų.

  • Bandelinės

Galiausiai, senamiestyje taip pat galima rasti ir daug kavinukių. Jose dažniausiai siūlomos įvairios bandelės su skania kava. Tai yra puiki vieta pusryčiams arba pietums. Daugeliui žmonių patinka, kad tokio tipo kavinukės yra labai jaukios. Jose būti gera, ramu ir bandelės dažniausiai yra šviežios.

Svarbiausia yra nebijoti išbandyti naujas vietas. Daugelis renkasi ne tik nuolatos tas pačias vietas, tam tikrų tinklų kavines, tačiau ir užsisako tuos pačius, gal kiek pabodusius patiekalus, kurie nesukelia jokių naujų emocijų. O kam? Juk suvalgyti picą galite ir namuose. Kavinėse siūlome išbandyti ką nors naują ir neįprastą.

Daugiau informacijos meniu.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *