Kategorijos

Kur registruoti verslą, jei dirbu visur?

Kartais gali kilti gana sudėtingas, tačiau greit išsprendžiamas klausimas – kur registruoti verslą, jei dirbama neribojant savo veiklos teritorijos. Dažniausiai su tokiu klausimus susiduria internetu dirbantys žmonės ir įmonės.

Registracijos adresas yra būtinas kiekvienam verslininkui, be jo (šiuo atveju be deklaruotos gyvenamosios vietos) net negalima pradėti vykdyti individualios veiklos. Taip yra todėl, kad valstybinės institucijos galėtų lengviau Jus pasiekti, turėtų kur Jums išsiųsti korespondenciją ir pan. Taigi, bet kuriuo atveju Jums reikės užregistruoti tam tikrą adresą savo veiklai, nesvarbu, imsitės individualios veiklos kaip papildomo pajamų šaltinio ar kursite nedidelę įmonę.

Net ir didžiausios pasaulio kompanijos veiklą vykdo vienoje šalyje, nors oficialiai yra įsteigtos kitoje. Pavyzdžiui, pasaulinio lygio pokerio kambariai yra linkę pasirinkti registracijos adresą tokioje šalyje, kurioje mažesni mokesčiai, legalizuoti azartiniai lošimai ar yra kitos palankios sąlygos. Dėl šios priežasties registracijos adresas egzotinėse salose ir valstybėse sutinkamas vis dažniau ir dažniau, bet ne tik kazino ar pokerio kambarių, bet ir kitų didelių kompanijų, tarp kurių net ir turtingiausia įvardijama Apple.

Jei pokerio kambariai taip elgiasi daugiau ne dėl mokesčių, o licencijų azartiniams lošimams, tai kitos didelės kompanijos žiūri daugiau į mokesčių lengvatas ar tarifus. Tuo tarpu gamybos įmonėms dažnai apsimoka ne tik svetimos šalies registracijos adresas, bet taip ir gamyklos statymas tose šalyse, kur darbo jėga yra pigesnė. Nemažai pasaulinio lygio kompanijų savo gamyklas yra įsteigę Azijos valstybėse, net kai kurie Lietuvos gamintoja steigė ar bent jau turėjo planų steigti savo padalinius Kinijoje, Taivane, Afrikos valstybėse. Tai leidžia sutaupyti apvalią sumą pinigų kiekvieną mėnesį, todėl jei ir Jums aktuali verslo plėtra, pasidomėkite apie tai.

Tuo tarpu jei Jums šiai dienai reikalingas registracijos adresas nedideliam verslui, Jums puikiai pakaks to, kas yra siūloma Lietuvoje, tačiau jei Jūsų galvoje tarptautinio lygio pokerio kambariai, kur, tikėtina, žais daugybės šalių žaidėjai, Jums vertėtų plačiau pasidomėti apie verslo registracijos užsienyje galimybes, nes Lietuvoje internetinio pokerio kambario steigimas gali būti ne tik labai sudėtingas, bet galbūt net ir neįmanomas dėl galiojančių bei planuojamų priimti įstatymų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *