Kategorijos

Kurį momentinį fotoaparatą pasirinkti?

Kai pasaulyje technologijos nuolat tik tobulėja, vis daugiau nuotraukų telefonuose bei fotoaparatuose taip niekada ir netampa fizinėmis apčiupiamomis nuotraukos, o lieka skaitmeniniu formatu. Siekdami tai pakeisti kai kurie žmonės ryžtasi įsigyti momentinį fotoaparatą ir akimirkas fiksuoti čia ir dabar – kuo natūralesnias ir pavykusias iš pirmo kadro. Tačiau kokį fotoaparatą pasirinkti?

Pagrindinis kriterijus šiai dienai turėtų būti dydis. FujiFilm šiuo metu siūlo trijų dydžių fotoaparatus – Wide, Square bei Mini. Atitinkamai Wide nuotraukos būna horizontalios, Square – kvadratinės, o Mini – vertikalios.

Jau tai gali būti vienas iš kriterijų pasirenkant norimą fotoaparatą. Jei planuojate darytis 1-2 žmonių asmenukes – jums pilnai pakaks Mini modelio. Tačiau jei mėgstate draugų kompanijas ir fotografuotis jose – jums reikėtų Wide modelio vien dėl to, kad nuotraukos yra dvigubai didesnės nei Mini tipo ir jose telpa daugiau žmonių. Na, o jei tarp šių variantų pasirinkti negalite, jums pilnai tiks Square fotoaparatas, kuris yra tarpinis variantas tarp Mini ir Wide.

O dabar apie konkrečius modelius. Populiariauisas Wide tipo fotoaparatas yra FujiFilm Instax Wide 300 modelis. Jis yra ganėtinai masyvus ir seniausias iš šiame straipsnyje minimų fotoaparatų. Todėl apšvietimo, atstumo ir blykstės pasirinkimus vartotojas dar turi pasirinkti pats rankiniu būdu. Priešingai nei naujesniuose FujiFilm modeliuose.

Naujausias Mini modelis – FujiFilm Instax Mini 11, pasirodęs vos šiais metais ir kaip mat užkariavęs klientų širdis. Juo naudotis itin paprasta, mat visus nustatymus fotoaparatas parenka pats automatiškai. Fotoaparatas yra kompaktiškas, glotnių formų ir pastelinių spalvų, tad jį turėti tikrai malonu.

Na, o naujausias Square modelis, apie kurį kalbos dar tik prasideda, nes prekyboje jis atsiras tik šių metų gale – FujiFilm Instax Square SQ1. Šis modelis pasižymės itin minimalistiniu dizainu ir vos vienu, fotografavimo, mygtuku. Visa kita, kaip ir anksčiau minėtame modelyje, fotoaparatas nustatys pats automatiškai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *