Kategorijos

Kuro priedai

Kylant kuro kainoms, vis dažniau mąstome kaip sutaupyti degalų. Dažniausiai tai pasireiškia pigesnių kontrabandinių degalų pirkimu, dujų įrangos montavimu bei dujų įrangos naudojimusi. Ar automobilio atsisakymu. Mes visi turime rūpintis aplinka, bei mažesniu automobilio kuro suvartojimu, todėl kuro taupymas yra itin aktualus.

Dėl informacijos stokos, nėra plačiai paplitęs kuro taupymo priedų naudojimas. Tuo tarpu pasaulyje tai yra įprasta, išbandyta ir tai veikia. Mes, norėdami pasiūlyti Jums geriausią prekę, per keletą metų atlikome daugybę tyrimų. Atrinkome tik tuos kuro taupymo priedus, kurie šindien montuojami į naujus automobilius, jie efektyviai taupo degalus ir senesniuose automobiliuose.

SIOS BALTIC montuoja kuro taupymo sistemas, kurie bandymų metu pasiekė geriausius rezultatus. Ši sistema:

  • Saugo besibaigiančius energijos išteklius net iki 40%;
  • Prailgina variklio tarnavimo trukmę;
  • Mažina eksploatacines sąnaudas;
  • Padeda lengviau užvesti variklį.

Yra ir kitų kuro taupymo sistemų, bet mūsų bandymų reultatai parodė, kad jos veikia neefektyviai.

Esame profesionalai – Jums siūlome tik geriausią išbandytą kuro taupymo sistemą.

Jeigu mąstome, kad galime nusipirkti kokybišką neišbandytą, be garantijų kuro taupymo įrangą ir tikėsimės kad ji efektyviai taupys automobilio kurą. Tačiau galime jus patikinti bei nuvilti – mes esame vieninteliai garantuojantys būtent jūsų automobilyje degalų taupymą. Mes investavome daugybę laiko bei energijos pinigų kad išbandytume įvairių gamintojų kuro taupymo sistemas, prietaisus, magnetus ir patys savo automobiliuose naudojame tik tuos, kurie tikrai sumažina degalų sanaudas ir padeda sutaupyti degalus. Savo klientams nesiūlome nekokybiškų kuro priedų, visas įdiegtas sistemas išbandome ir nusakome kiek procentaliai jums taupys.

Mums svarbiausia – Jūs bei geri atsiliepimai – rekomendacijos.

Degalų kainos sumažinimui taupymo sistema SB POVER gali būti montuojama daugelyje benzininu ir dyzelinu varomose transporto priemonėse.

  • Kuro padavimas sureguliuojamas tinkamai
  • Idealiai paskirstoma elektros energija automobilyje.

Modelius, kuriuose sumontuotos kuro taupymo sistemos ( http://www.kurosistemos.lt/duju-iranga-duju-sistema-duju-sistemos-kaina-duju-iranga-problemos-apie-dujas-suskystintos-dujos )galite rasti pas mus. Jūs, turėdami savo mūsų įrangą savo automobilyje sutaupysite šimtus ar net tūkstančius litų. Vairuojant agresyviai ir staigiai didinant variklio apsukas – sistema atsijungia ir leidžia sklandžiai atlikti norimus manevrus, juos atlikus sistema grįžta į veikimo padėtį ir vėl efektyviai taupo degalus.

Skirtingai nuo kitų gamintojų, mūsų siūloma sistema neįtakoja nei variklio apsukų nei galios pasikeitimo. Taip yra todėl, kad SB POVER nedirba tokiu principu kaip magnetai, neskaido kuro molekuliu ir neturi jokio kontakto su degalais. Turėdami sumontuotą šią kuro taupymo sistemą nepajusite jokių šalutinių poveikio ar išlindusių laidų ar skirtumo vairuojant automobili. Pastebėsite tik tai, kad rečiau užsukate į degalinę.

SB POVER Jūsų automobilyje – ne prabanga, o taupymo galimybė ir gamtą tausojantis požiūris.

http://www.kurosistemos.lt/kuro-taupymo-efektyvumas-kuras-degalai-efektyvus-sanaudu-mazinimas

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *