Kategorijos

Kvepalai – universali dovana

kvepalaiKvepalai – puiki dovana bet kokia proga. Tai universalus dalykas, kurį galima dovanoti bet kokio amžiaus vyrui ar moteriai. Dažnai apie kvepalus pagalvojame tuomet kai nežinome ką dovanoti. Išrinkti dovaną moteriai lengviau negu vyrui. Moterims patinka daug dalykų: aksesuarai, drabužiai, papuošalai, kosmetika, buities prietaisai, gražios kambarinės gėlės, knygos, apsilankymas grožio salone ar masažo kabinete ir t. t. Tačiau kai reikia išrinkti dovaną vyrui, nepadeda netgi fantazija. Juk tik retas vyras dėmesingas smulkmenoms, todėl aksesuarais jo nesudominsi. Tai ką gi padovanoti, kad dovana nebūtų labai brangi, o ją gavusį maloniai nustebintų? Puiki idėja dovanoti kvepalus. Juk tokia dovana rodo išskirtinį dėmesį vyrui. Uostant dešimtis skirtingų aromatų galvojama apie vieną vienintelį žmogų.

Tačiau išrinkti kvepalus vyrui sunku. Kiekvienas turi savitą skonį, todėl išrinkti kvepalus, kurie atitiktų kito žmogaus skonį – nėra paprasta. Geriausia, jeigu žinote kokius kvepalus mėgsta vyras, kuriam ruošiatės juos dovanoti. Vieni vyrai mėgsta gaivius, kiti – aštresius, dar kiti – rytietiškus aromatus. Stenkitės užuosti kokias kvepalais jis kvėpinasi, tuomet  išsirinkti bus lengviau. Žinoma, galima ir atsargiai paklausti kokie kvepalai jam patinka, stengiantis neišsiduoti. Tačiau jeigu vyras sako, kad kvepalų nemėgsta, tuomet tokią dovanos idėją reikėtų atmesti, vargu ar pakeisite jo nuomonę apie kvepalus, kad ir kokie puikūs jie būtų.

kvepalai vyramsDažnai kvepalai vyrams renkami pagal pakuotę. Jeigu renkatės iš gaivių, tuomet net neuostykite tamsiuose, ruduose, raudonuose ar juoduose flakonuose esančių kvepalų. Rinkitės ką nors žydro, balto, žalsvo. Dažniausiai tamsiai rožiniuose, raudonuose ar geltonuose flakonuose slypi prieskoniniai aromatai, o mėlynuose, žydruose, žalsvuose, baltuose – gaivūs, citrusiniai.

Jeigu vyras, kuriam ruošiatės dovanoti kvepalus, yra ramus ir draugiškas – jam tiks gaivūs, citrusiniai kvapai. Vyresnio amžiaus vyrui geriau dovanoti ne gaivius, o klasikinius aromatus. Gaivus kvapas labiau tinka jaunimui. Tačiau jeigu susidūrėte su itin charizmatiška, šarminga asmenybe, drąsiai dovanokite netradicinius kvepalus, kurie dvelkia rytietiškais prieskoniais. Itin vyriškam vyrui puikiai tiks oda ir tabaku dvelkiantys aromatai. Svarbu pasitikėti savo nuojauta. Jeigu jaunas vaikinas kvėpinasi itin saldžiais, rytietiškais kvepalais viduryje dienos, tai dar nereiškia, kad jie jam tinka. Galbūt tai niekam tikusi jam svarbaus žmogaus dovana arba jis tiesiog neturi kitų kvepalų ir tikrai džiaugsis Jūsų dovanotais  gaivaus aromato kvepalais.

Visi žinome, kad geri kvepalai kainuoja nemažai, todėl svarbu ne tik išrinkti puikų kvapą, bet ir nenuskriausti savęs. Vis dėlto kokybiškiems kvepalams įsigyti reikės ne mažiau nei šimto litų. Jeigu negalite dovanai skirti tokios sumos, šios idėjos reikėtų atsisakyti, nes kvepalus rinksitės ne pagal aromatą, o pagal kainą, o juk aromatas svarbiausia. Nereikėtų pasitikėti ir analogais, jų kvapas tikrai neatitinka originalo, o išlieka dvigubai trumpiau. Kokybiški kvepalai vyrams kainuoja nemažai, todėl tokiai dovanai taupyti pinigų nereikėtų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *