Laikas įžiebti aistrą ir prigesusį libido

libidoSeksas natūralus gyvenimo elementas. Tai viena svarbiausių santykių sudedamųjų dalių, be kurios neįsivaizduojamas įprastas dviejų žmonių gyvenimas. Bučiniai, malonūs prisilietimai ir glamonės — visa tai priverčia kūną virpėti ir dar stipriau pasimėgauti vienas kitu. Tačiau, kai aistra dingsta, o lytinis potraukis sumažėja gali iškilti problemų. Greitas gyvenimo tempas, nuolatinis stresas darbe ir namuose, o kur dar akimirksniu tirpstantis laikas… Kaip rasti laiko romantikai ir atgaivinti išblėsusius jausmus? Kaip prikelti savo libido antram gyvenimui?

Kas įtakoja libido pokyčius?

Libido arba lytinių santykių potraukis įtakojamas daugelio psichologinių ir fiziologinių veiksnių. Seksualinį potraukį veikia įvairaus pobūdžio stresas, emociniai sukrėtimai, depresija, dažna nuotaikų kaita. Libido ir seksualinės organizmo funkcijos gali priklausyti ir nuo žmogaus amžiaus, ligų, kuriomis jis serga. Jei žmogus ilgą laiką neturi lytinių santykių, libido iš pradžių sustiprėja, tačiau „perdegęs“ ima slopti. Todėl, ilgas lytinių santykių nebuvimas taip pat gali būti viena iš sumažėjusio seksualinio potraukio priežasčių.

Kaip susigrąžinti lytinį potraukį?

Libido problemos dažnai kamuoja vedusias poras. Rūpesčiai darbe, augantys vaikai, finansinės problemos dažnai užgožia seksualinį gyvenimą. Vis rečiau mėgaujamės intymiomis, asmeninėmis akimirkomis, pamirštame vieni kitus palepinti. Todėl, vienas pirmųjų libido atgaivinimo metodų — atviras pokalbis su sutuoktiniu. Atvirai pasikalbėjus ir išsipasakojus jus kamuojančias problemas atsirastų galimybė realizuoti daugelį dalykų. Galbūt prisimintumėte smagias, romantiškas vakarienes dviese, intymias savaitgalio išvykas ar pasimatymus jaukioje aplinkoje. Galbūt, aistrai atgaivinti, išmėginsite naujų, dar nebandytų dalykų. Svarbiausia — atvirai išsakyti norus ir lūkesčius. Kitas būdas sustiprinti libido — pasimėgauti lytinių organų glamonėmis ar masažu. Būdami pora daugelį metų puikiai pažįstate savo ir savo sutuoktinio kūną. Aistra prislopo, tačiau, tai dar nereiškia, kad jos neįmanoma susigrąžinti. Palepinkite savo mylimąjį erotiniu masažu ir priverskite jus pamilti iš naujo. Mėgaukitės aistringomis akimirkomis kartu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.