Kategorijos

Laistymo sistema naumų augalams- kaip tai įmanoma?

Išmanieji vazonai tapo praktišku sprendimu tiems, kurie nori sukurti unikalią atmosferą su gyvais augalais savo namuose ir tuo pačiu supaprastinti jų priežiūrą. Išmanioji laistymo sistema tinka absoliučiai visiems augalams, nuo užaugintų mūsų kraštuose iki reiklių egzotiškų, nes pirmenybė teikiama nuolatiniam ir tolygiam drėkinimui.

Savaime drėkinamų vazonų naudojimo privalumai:
• Užtikrinti reikiamą substrato drėgmės lygį bet kuriam augalui;
• Nereikia periodiškai tikrinti žemės drėgnumo;
• Gebėjimas auginti sunkiausiai prižiūrimus augalus net turinčiam minimalią
patirtį;
• Maksimaliai sumažinti augalų ligų tikimybę, nes augalo neperliesite.
• Taupydami pinigus ir laiką, galite, sukurti įspūdingą oazę kambaryje.

Augalams skirti vazonai su laistymo sistema yra dvigubo dugno. Vazono dugne yra rezervuaras, į kurį pilamas vanduo. Per skylutes vidinio vazono dugne jis teka į šaknis Substratas bus prisotintas drėgme, kol baigsis visas rezervuaro vanduo. Tai gali trukti nuo savaitės iki kelių mėnesių, viskas priklauso nuo vazono dydžio ir pasodinto augalo. Automatiškai laistomi gėlių vazonai labai palengvina gėlių priežiūrą, taupydami laiką ir pastangas.

Be to, vazonų su automatiniu laistymu pranašumas yra ilgas naudojimas ir minimalus poreikis persodinti augalus. Kai šaknys išdygsta į apatinį vazono rezervuarą, augalas vis tiek ilgą laiką gali naudoti drėgmę, naudodamas automatinę laistymo sistemą, skirtingai nei tradiciniai vazonai, kuriuose augalus reikia persodinti, kai drenažo angose atsiranda šaknų.

Šis išradimas pirmą kartą pasirodė Danijoje, paskui paplito visame pasaulyje. Tai unikali patalpų gėlių auginimo technologija, nereikalaujanti daug pastangų, išlaidų ir žinių. Naudodami tokius vazonus, galite užsiauginti, bet kokias jums patinkančias kambarines gėles. Platus šių produktų asortimentas leidžia kiekvienam pasirinkti sau patinkantį variantą. Įvairūs atspalviai, formos ir dydžiai gali patenkinti net reikliausius klientų norus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *