Kategorijos

Laisvalaikis Vilniuje su vaikais

Jei gyvenate Vilniuje ar netoli jo, o galbūt su šeima atvykote į Vilnių pasisvečiuoti, tikriausiai ieškote kur galėtumėte praleisti laisvalaikį kartu su visa šeima. Galime pasiūlyti Jums kur galėsite smagiai praleisti laiką Jūs ir Jūsų vaikai. Paminėsime kelias populiariausias ir įdomiausias vietas Vilniuje kur galėsite praleisti laisvalaikį su šeima.

Gedimino pilis

Tai viena svarbiausių vietų Vilniuje sulaukianti didelio dėmesio. Tėvams ir vaikams čia tikrai patiks. Ši pilis pasakoja apie Lietuvos istoriją, joje galima lipti siaurais spiralės forma išdėstytais laiptais ir nuo Gedimino pilies stogo pamatyti atsiveriantį Vilnių iš aukštai. Tai atrodo įspūdingai ir patiks dideliems ir mažiems.

Bernardinų sodas

Po rekonstrukcijos, šis sodas susilaukia didelio dėmesio, ypač tėvelių su vaikais. Pačiame Vilniaus centre esantis parkas yra lyg pabėgimas nuo miesto triukšmo. Atmenant vienuolius, čia yra įkurta ekspozicija, kurią sudaro vaistiniai, prieskoniai, maistiniai ir arbatiniai augalai. Bernardinų sode dar galite pasivaikščioti takeliu palei Vilnelę, pasigrožėti muzikiniu fontanu, pasivaikščioti rožynu ar pažaisti vaikams įrengtoje žaidimų aikštelėje.

Žaislų muziejus

Vilniaus senamiestyje įsikūręs žaislų muziejus pradžiugins vaikus ir jų tėvelius primindamas jų vaikystę ir žaislus su kuriais patys žaisdavo. Šiame muziejuje galite išvysti net viduramžių laikus siekiančius žaislus. Tai patirtis kuri patiks visai šeimai.

Vilniaus universiteto zoologijos muziejus

Jei lauke lyja ir norite pasivaikščioti po uždaras patalpas, Jums puikiai tiks Vilniaus universiteto zoologijos muziejus. Čia rasite įvairiausių gyvūnų iškamšas. Vabzdžiai, žuvys, ropliai, paukščiai ir įvairiausi žinduoliai. Šiame muziejuje galite pamatyti apie 3 tūkstančius įvairiausių gyvūnų rūšių. Jei domitės gamta ir joje esančiais gyvais organizmais – šis muziejus Jūsų šeimai tikrai patiks.

Tarptautinis stručių augintojų centras

Čia galite pamatyti stručius, jų didelius kiaušinius ir net laimėti stručio plunksną ar net visą kiaušinį! Vilniaus priemiestyje įsikūrusi ferma laukia lankytojų. Jūsų vaikai galės pamaitinti stučius, pasidžiaugti Kamerūno ožiukais ir Australijos zuikučiais. Ši gyvūnų apsuptis, kurios bet kur neišvysite, pradžiugins ir gerus atsiminimus paliks ne tik vaikams, bet ir tėvams.

Leiskite laisvalaikį su visa šeima Vilniuje. Aplankykite muziejus, parkus ir visa kita kas patiks visai šeimai. Džiaugsitės ne tik Jūs, bet ir Jūsų vaikai! Daugiau pasiūlymų rasite weboaze.lt svetainėje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *