Kategorijos

Lango atidarymo ribotuvas, kaip įdiegti pačiam ?

Tipiški plastikiniai langai turi keletą langų atidarymo funkcijų. Tačiau kartais reikalinga langą praverti šiek tiek daugiau ar mažiau nei yra nustatytą gamintojo konstrukcijų. Tuomet reikalingas lango atidarymo ribotuvas. Įvairios ribotuvo padėtys leidžia optimaliai parinkti tinkamą pravėrimo kampą apsaugant tiek vaikus, nuo nelaimingų atsitikimų, tiek gyvūnus. Šis įrenginys padedą užtikrinanti norimą patalpų ventiliaciją. Toks lango atidarymo ribotuvas kainuoja nedaug ir jo įrengimas yra nesudėtingas. Šitame straipsnyje pateiksime, kaip paprastai ir greitai tai galite atlikti patys. Esant poreikiui galima kreiptis į langų meistrus, kurie taip pat kokybiškai sumontuos ribotuvus.
Darbui atlikti reikės:

  • Langų atidarymo ribotuvo
  • Grąžto
  • Atsuktuvo
  • Pieštuko ar tušinuko
  • 5 minučių laisvo laiko

 Lango atidarymo ribotuvas – įdiegimas:

1 žingsnis. Pasiimkite atsuktuvą ir ribotuvą.

Lango atidarymo ribotuvas
2 žingsnis. Kaip parodyta paveikslėlyje patraukite plastmasinę apsaugą ir atsukite varžtus. Taip bus galima nuimti rankeną..
Lango atidarymo ribotuvas
3 žingsnis. Nuimkite rankeną atsargiai ir įsiminkite kurioje pozicijoje ji buvo. Nes dedant atgal reikės tiksliai įstatyti rankeną. Geriausia nustatyti atvirą padėtį, tuomet bus pozicija stačiu kampu.
Lango atidarymo ribotuvas

 

4 žingsnis. Pridėkite laikiklį kaip parodytą paveikslėlyje. Visos plastikinių langų rankenos tvirtinamos taip pat, todėl laikiklis tiks kiekvienam langui.
Lango atidarymo ribotuvas

 

5 žingsnis. Kaip laikiklis su rankena prisukti, pasiimkite ribotuvą ir uždarytame lange priderinkite tinkamą padėtį. tuomet pasižymėkite skylutes pieštukų ir išgręžkite plonas skylutes. Išgręžus skylutes bus lengviau prisukti. Štai ir viskas galima naudotis lango atidarymo ribotuvu.
Lango atidarymo ribotuvas

Taigi tokia nedidelė langų modifikaciją gali palengvinti kasdienę buitį. Tinkamo patalpų vėdinimo parinkimas yra būtinas kiekvienoje patalpoje norint išvengti pelėsių, drėgmės pertekliaus, bet turėti gaivų orą.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *