Kategorijos

Langų rėmai, galimi tipai

Langų rėmai būna skirtingų tipų. Derinant energiją taupantį rėmą su tinkamu stiklo tipo pasirinkimu pritaikytu savo būstui , galima optimizuoti šilumos suvartojimo kaštus.

Langų rėmai
Šiluminės varžos rėmo gerinimas gali prisidėti prie bendro lango energijos vartojimo efektyvumo , ypač jos U- faktorius. Kiekvienas langų rėmo tipas turi privalumų ir trūkumų. Šiame straipsnyje bus aptarta kiekvieno tipo išskirtinės savybės, taip leidžiant susidaryti bendrą langų pasiūlos vaizdą.

Aliuminio arba metaliniais karkasas
Nors ir labai tvirtas, lengvas ir beveik jokios priežiūros nereikalaujantys , metalo arba aliuminio langų rėmai yra labai prasta izoliacinė medžiaga. Siekiant sumažinti šilumos srautą ir U- faktorius , metalo rėmuose turėtų būti rengiamos šilumos pertvaros – izoliacinį plastikinė juostelė padedama tarp vidaus ir išorės rėmo ir varčios, tokiu būdų siekiant sumažinti prarandamą šilumą.

Sudėtiniai RĖMAI
Kompoziciniai langų rėmai susideda iš kompozicinių medienos produktų, pavyzdžiui, drožlių ir skiedrų, klijuotos medienos. Šie kompoziciniai yra labai stabilus, jie turi tokias pačias ar geresnes struktūrines ir šilumines savybes , kaip ir įprastiniai medienos langai. Šie langai užtikrina geresnes savybes esant dideliai drėgmei ir atsparumą irimui.

Viniliniai – plastikiniai langų RĖMAI
Vinilo langų rėmai paprastai yra pagaminti iš polivinilchlorido ( PVC) su ultravioletinių spindulių ( UV) stabilizatorių apsaugančiu nuo saulės tiesioginio poveikio. Vinilo langų rėmams nereikia papildomos tapybos ar dažymo darbų, turi gerą atsparumą drėgmei. Tuščiavidurės ertmės skiriamos izoliacijai, taip optimizuojant lango energijos efektyvumo rodiklius.

MEDIENOS RĖMAI – mediniai langai
Medienos langų rėmai pasižymi gana geromis izoliacinėmis savybėmis. Šie langai plečiasi ir traukiasi reaguodamas į oro sąlygas. Medienos rėmai užtikrinantis geras šilumos izoliacines savybes reikalauja nuolatinės priežiūros, tad siekiant mažesnės nuolatinės langų priežiūros reikėtų rinktis vinilinius – plastikinius langų rėmus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *