Kategorijos

Lankytinos vietos Londone

Londonas dažnai tituluojamas kaip vienas iš įdomiausių ir turistų lankomiausių miestų. Čia iš tiesų yra daugybė žymių lankytinų vietų, kurias privalo pamatyti kiekvienas miesto svečias. Londonas – įvairiapusiškas miestas, talpinantis savyje  daug kultūrinių objektų, kurie mena skirtingus istorinius periodus. Juk Jungtinė Karalystė garsėja ne tik karališkąja šeima, nuolat puošiančia tiek laikraščių, žurnalų puslapius, bet ir straipsniais apie žymiausias lankytinas vietas Londone.

Populiariausios lankytinos vietos Londone simboliu yra Big Benas bei šalia esantys Parlamento rūmai. Jei atvykote į Londoną, tai tikrai privalote užsukti į miesto centrą. Tai žinomiausia lankytina vieta visoje Anglijoje – Big Beno laikrodžio bokštas. Tiesa, lankytojai į jį neįleidžiami, tačiau didelis įspūdis ir pabūti šalia šio simbolio. O fotografija iš lankomiausios Londono vietos tikrai papuoš jūsų albumą.

Kitas traukos objektas Londone yra karališkoji rezidencija – Bekingemo rūmai. Tai dar viena iš turistų ir miesto svečių lankomiausių vietų Londone. Svarbiausia, kad Bekingemo rūmai taip pat yra Londono centre ir lengvai pasiekiami pėstute einant nuo Big Beno ir Parlamento rūmų. Be to, ši vieta yra viena iš lankomiausių dar ir todėl, kad karališkuosius rūmus net 2 mėnesius vasarą galima apžiūrėti iš vidaus. Įsigiję bilietus rugpjūčio ir rugsėjo mėn. galėsite pasivaikščioti Bekingemo rūmuose. Be to, karališkoji rezidencija yra laikoma viena iš lankomiausių vietų Londone dar ir dėl to, kad galima stebėti karališkosios sargybos pasikeitimo ceremoniją.

Kitas mielai lankomas objektas Tower Bridge – du Temzės krantus sujungęs pakeliamas tiltas, kuris ne tik mena karalystės garsią praeitį, bet yra tapęs dar vienu miesto simboliu. Jis irgi yra centre, upės pakrantėje. Tai ypač dažnai lankoma ir mėgstama tiek turistų, tiek gyventojų pasivaikščiojimų vieta.

Taip pat Temzės pakrantėje puikuojasi ir Londono akis – dar viena iš lankytinų vietų Londone. Jei norite įspūdžio ir tikitės pamatyti Londono panoramą – būtinai paskelkite Apžvalgos ratu. Dar didesnį įspūdį turėtų palikti kitas statinys, kuris visai neseniai buvo įtrauktas į lankytinų objektų sąrašą, tai dangoraižis, žinomas Shardo (Stiklo šukės) vardu. Tai  aukščiausias Londono ir visos Vakarų Europos dangoraižis, atveriantis miesto panoramą. Tai tik vos keli lankytini objektai Londono centre, o jų yra tikrai labai daug. Be minėtų senųjų architektūros šedevrų, kaip matote, Londonas turi kuo pasigirti ir iš šiuolaikinių statinių. Tad  rinkitės svarbiausius lankytinus objektus ir pėstute apėję miesto centrą įsitikinsite, kad Londonas yra vienas iš daugiausiai lankytinų objektų turinčių miestų.

 

 

 

 

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *