Kategorijos

„Lassa“ padangos – 4 TAIP

Nemažai rašę apie vasarines ir žiemines padangas, šį kartą norime pristatyti konkrečios firmos gaminius. Tai padangos „Lassa“. Apžvelgiame 4 dalykus, kuo jos ypatingos ir kodėl vertėtų rinktis šias padangas.

 

  1. Gamintojų patirtis

„Lassa“ padangos gaminamos Turkijoje. 1974 metais įkurta gamykla ne tik sėkmingai dirba, bet vis dar plečiasi. Produktai eksportuojami į daugumą Europos šalių. „Lassa“ padangos garsios tuo, kad turi ypač daug apdovanojimų už kokybę. Nėra ko stebėtis – vartotojus produktai pasiekia tik po detalios saugumo ir kokybės patikros.

 

  1. Tvirtumas

„Mūsų kiemo kelias – tikri krateriai. Nežinau, ar kada kas nors tą įvažiavimą sutvarkys. Būtent dėl to ieškojau tvirtų padangų. Šias „Lassa“ padangas turiu jau antrą sezoną. Esu išties patenkintas, nes kuo puikiausiai važiuoja apsnigtu keliu, tiek atlaiko giliausias duobes.“ (Marius)

 

„Lassa“ padangų pagrindinis išskirtinumas – tvirtumas. Galėsite važiuoti net ir per nelygiausius kelius, duobes, miško kelius. Padangose neatsiras įtrūkimų ar kitų pažeidimų. Važinėsite tol, kol nudėvėsite iki protektoriaus žymės. Būtent dėl šios savybes „Lassa“ padangas mėgsta daug vartotojų – juk rečiau keičiant padangas sutaupoma ne tik laiko jų paieškoms, bet ir nemažai pinigų.

 

  1. Gera kaina

Įsigiję „Lassa“ padangas džiaugsitės gera kokybe, neištuštinę piniginės. Mūsų įmonė „Balsana“ yra oficiali šių padangų tiekėja Lietuvoje. Jau daug metų bendradarbiaujame, tad galime pasiūlyti beveik visus šio gamintojo produktus. Taip pat klientams pasiūlyti išskirtines „Lassa“ padangų kainas.

 

Štai vasarines šio gamintojo padangas parduotuvėje balsana.lt įsigysite vos už 24 eurus. Aukščiausios kokybės žieminės padangos kainuoja maždaug iki 100 eurų. Tuo tarpu, gerai žinomo ženklo „Continental“ vasarinės padangos kainuoja apie 36 eurus. Aukščiausios kokybės žieminės „Continental – gali siekti ir virš 400 eurų.

 

  1. Produktų įvairovė

„Lassa“ padangų gamintojai siūlo padangas įvairių modelių automobiliams, o taip pat ir sunkvežimiams, vilkikams. Ką išsirinkti ras tiek šeiminių automobilių, tiek sportinių vairuotojai. Vasarinės, universalios žieminės padangos – visas šias padangų rūšis gamina „Lassa“.

 

Bene labiausiai vairuotojų giriamos vasarinės padangos yra „Lassa DriveWays“.

Štai, ką apie jas sako vairuotojai:

„Įsigijau 4 padangų rinkinį. Nuvažiavau jau daug. Mėgstu greitį, tad dažnai paspausdavau iki 130. Mašiną valdyti su šiom padangom išties lengva, geriau nei su kitomis panašaus biudžeto padangomis. Jaučiausi saugus važiuodamas dideliu greičiu net ir lyjant lietui.“ (Rolandas)

„Buvau nustebintas, kokios geros šios padangos, palyginus su jų kaina. Stabdo kuo puikiausiai net ir slidžiam kely. Mažai degalų sunaudoja.“ (Egidijus)

 

Tarp žieminių padangų, kurias gamina „Lassa“, populiariausios – „Snowways era“.

„Puikios šios padangos. Neslysta ir padeda sukontroliuoti automobilį tiek ant ledo, tiek apsnigtame kelyje. Gal galėtų būti dar geresnis sukibimas lyjant lietui, bet dauguma žieminių padangų nepasižymi lietingu oru. Beje, man labai priimtinas šių padangų kuro sunaudojimas.“ (Lukas)

„Pravažiuoju su šiomis padangomis net pro nenukastą kiemą. Gyvenu kaime, tad keliai čia prasti, duobėti. Mėgstu daug keliauti, jau esu pakeitęs ne vieną padangų komplektą ir, galiu pasakyti, kad „Lassa“ padangos labai patvarios. Palyginus su kitomis tokios pat klasės padangomis, „Snowways era“ padangos nuvažiuoja daug daugiau. (Jonas)

 

Kviečiame skambinti mums tel. +37052753356 arba užsukti į „Balsana“ autoservisą adresu Kareivių g. 2C, Vilnius. Žieminės, vasarinės ar universalios padangos jums bus išrinktos kvalifikuotų meistrų. Įsigysite labiausiai jums ir jūsų automobiliui tinkančias padangas ir be vargo galėsite mėgautis net ir tolimiausiomis kelionėmis.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *