Kategorijos

Laukia vakarėlis? Mikroautobuso nuoma Jums tikrai bus reikalinga

Įsivaizduokite, kad neužilgo švęsite savo ilgai lauktą gimtadienį, o gal net itin svarbų jubiliejų? O galbūt norite padaryti staigmeną savo antrajai pusei arba mylimiems tėvams ir sukviesti būrį svečių į vieną vietą, kur vakarėlis vyks dieną, dvi, o gal net ir dar ilgiau. Iš tiesų, kas gi nenori švęsti, pasilinksminti, ypač kai nereikia vairuoti? Ši problema dažnai iškyla planuojant vakarėlį, į kurį atvyks bent dešimt ar net triskart daugiau svečių. Juk kuo jų daugiau – tuos smagiau. Visus šventės dalyvius nuvežti iki šventės vietos padės mikroautobusų nuoma. Vienoje transporto priemonėje gali tilpti aštuoni keleiviai, bet jei jų bus trisdešimt – irgi ne bėda, nes kuo puikiausiai visi susės į didesnį komfortišką mikroautobusiuką ir drauge smagiai nuvažiuos švęsti šventės.

Tad pats laikas užsiimti planavimu ir vienas iš pirmųjų veiksmų bus vakarėlio vietos pasirinkimas. Ją galite rinktis drąsiai tiek miesto centre, tiek už jo ribų ar net kitame miestelyje, kaimo turizmo sodyboje, ar kur tik sugalvosite, nes išsinuomavus mikroautobusiuką tai bus tikrai nesunku padaryti. Nepaminėjome, bet taip pat yra galimybė užsisakyti neįgaliųjų taksi Vilniuje, jei nuspręsite, kad vakarėlis vyks Lietuvos sostinėje ir norėsite pakviesti draugus su negalia. Jiems šventės taip pat labai svarbios, tad nustebinkite ir šiuos draugus. Tegul nei vienas nelieka užnugary.

Kainos

Priklausomai, kokio dydžio mikroautobuso nuoma svetainėje https://www.atnbusrent.lt/ Jus domina, yra nustatyta ir atitinkama paslaugos kaina. Kuo pasirinkta transporto priemonė yra didesnė, tuo kaina taip pat kyla į viršų.

Vairuotojai

Yra galimybė nuomoti transporto priemonę su vairuotoju. Dėl to nekils nenumatytų problemų, visi saugiai pasieks tikslą bei grįš namo. Mikroautobusiukų vairuotojai kalba tiek lietuvių, tiek rusų, tiek anglų bei lenkų kalbomis. Taigi susikalbėti taip pat nekils problemų. Atsitinka ir taip, jog prireikia mikroautobusiuko ilgesniam laikui nei keletui valandų. Juk vieni šventėje gali norėti likti vos keletui valandų, kitiems neužteks vienos ar dviejų dienų ir norės dar pamatyti Lietuvą ir pasivažinėti ilgėliau. Tad yra galimybė pasinaudoti ir ilgalaike mikroautobuso nuoma su vairuotoju.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *