Lauko reklama – kaip išsirinkti geriausią vietą?

Niekam ne paslaptis, jog vienas iš efektyviausių būdų padidinti produkcijos pardavimo mastus bei privilioti naujus klientus ar partnerius yra strategiškai gerai apgalvota reklamos kampanija.Vis daugiau reklamos užsakovų dėmesio sulaukia lauko reklama.  Reklama lauko erdvėje ne tik pasiekia labai įvairią auditoriją, bet ir yra paveiki, o jos įrengimas bei stendo nuoma nėra pernelyg brangūs.

Lauko reklama reikalauja nepriekaištingai tiksliai parinktos eksponavimo vietos – būtent šis aspektas nulems, ar sumanytoji reklaminė akcija pritrauks potencialius vartotojus bei padidins gaunamą pelną. Renkantis lokaciją reklaminiam stendui, visuomet pravartu apsvarstyti, ar būsimoji reklamos vieta atitinka toliau išvardintus kriterijus.

Masiškumas:

Kuo daugiau žmonių išvys Jūsų reklamą, tuo didesnė tikimybė, jog šioji atneš lauktos naudos. Reklama lauko erdvėje turėtų būti eksponuojama vietose, kur nepaliaujamai plūsta gausūs žmonių srautai. Didmiesčių centrai, įvairios rekreacinio bei turistinio pobūdžio vietovės, prekybos bei pramogų centrai ar tiesiog judrios miesto gatvės, kuriomis nuolatos zuja automobiliai yra itin tinkamos vietos įrengti reklaminius stendus.

Lankomumas:

Norint užtikrinti, jog lauko reklama tikrai sulauks planuojamos sėkmės, būtina įsitikinti, kad praeivių srautai bus nuolatiniai. Neretai pamirštama, jog reklama lauko stenduose turi būti gausiai lankoma bei matoma ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais, švenčių dienomis ar atostogų sezono metu.

Kraštovaizdis:

Reklama lauko stende turėtų būti ne tik vizualiai patraukli akiai, bet ir tinkamai pateikta esamame kraštovaizdyje. Jei lauko reklama bus kabinama ant namo sienos, reikėtų stengtis, kad bendrame fone būtų kuo mažiau architektūrinių dekoracijų, kurios galėtų blaškyti ar atitraukti praeivių dėmesį. Įprastiniai stendai, kuriuose eksponuojama lauko reklama, turėtų būti įrengiami nuošaliau nuo aplink esančių pastatų, kadangi reklaminis pranešimas gali lengvai susilieti su urbanistiniu kraštovaizdžiu ir tapti kone nepastebimas.

Galimi pokyčiai:

Prieš galutinai apsispręsdami dėl vietos, kurioje bus eksponuojama lauko reklama, būtinai pasidomėkite ar greitu laiku ten nenumatoma jokių ilgalaikių remonto darbų. Pastatų renovacija, įvairūs kelio darbai, statybos ir kiti panašaus pobūdžio trukdžiai gali gerokai sukliudyti surengtai lauko reklamos kampanijai. Net ir reklama lauko stende, stovinčiame judriausios didmiesčio gatvės šalikelėje, neatneš lauktos naudos, jei tuoj po reklamos įrengimo eismas gatvėje bus smarkiai apribotas, o potencialių klientų srautai – sumažinti kelis kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.