Lauko šviestuvai – ne tik apšviečia erdvę, bet ir suteikia saugumo jausmą

lauko sviestuvaiGeras lauko apšvietimas toks pat svarbus, kaip ir namų, be to, jis tikrai būtinas. Tik įsivaizduokite, jei esate sodyboje, tualetas tik lauko, o apšvietimu nepasirūpinta… Žinoma, eidami galite pasišviesti telefonu arba prožektoriumi, bet tai tikrai neužtikrins saugaus kelio.

O, jei grįžę iš vakarėlio naktį norite įeiti į namus, tačiau nematote, kur kišti raktą, nes Jūsų kieme nėra jokios šviesos? Galbūt sugalvojote savo kieme praleisti jaukų vasaros vakarą, tačiau žvakių neturite, o lauko šviestuvams įsigyti pagailėjote pinigų? Dėl to teks ilgai krapštytis su raktu, arba tiesiog sėdėti namuose… Arba įsivaizduokite, kad vaikščiojote su draugais parke, sutemo, o apšvietimu ir čia nepasirūpinta, norėjote dar pasišnekučiuoti, bet tamsoje nejauku ir štai vakaras sugadintas. Situacijų gali būti daug ir labai įvairių, tačiau jos visos įrodo vieną tiesą – lauko apšvietimas būtinas. Ne tik dėl patogumo, bet ir dėl saugumo. Kadangi daugelis lauko šviestuvų reaguoja į judesį, tai, jei kas nors slampinės aplink Jūsų namą, iškart galėsite atkreipti į tai dėmesį ir, jei manysite, kad reikia, imsitės atsargumo priemonių, nes nežinia kokie asmenys slepiasi tamsoje.
Tad, jei nusprendėte įsigyti šviestuvą, geriausia rinktis LED lauko prožektorius ar šviestuvus.

LED, tai šviesos diodas, kuris elektros energiją paverčia šviesos srautu, procesas – analogiškas paprastai kaitrinei lemputei, tačiau LED lemputės daug greičiau įsižiebia. Šviesos diodai maksimalų intensyvumą pasiekia akimirksniu (per kelias nanosekundes). Taip pat diodinės lempos yra labai taupios, pavyzdžiui, įsigijus 1W didelio našumo diodą, atrodys, kad nusipirkote 10W kaitrinę lemputę. Vadinasi, pasikeitus šviestuvus su kaitrinėmis lempomis į diodinius, Jūs apie 10 kartų sumažinsite išleidžiamų pinigų sumą, skirtą apšvietimui namuose ir net lauke. Galima rinktis iš plataus skirtingų spalvų, įvairių paskirčių ir įvairių galingumų lauko šviestuvų, kurie tinkamai ir produktyviai  apšvies visas reikiamas erdves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.