Kategorijos

Lazerinė depiliacija – šiuolaikiškas plaukelių šalinimo būdas

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas tai dažnas rūpestis, kuris lydi daugelį moterų bei vyrų. Galima rinktis iš keleto plaukelių šalinimo būdų, tačiau reikia atsižvelgti kokie jų pliusai bei minusai. Skutimas yra gan greitas ir paprastas, tačiau plaukeliai greitai atauga, gali atsirasti bėrimų, odos sudirgimų bei įauginėjančių plaukelių. Taip taip pat gali nutikti ir atliekant depiliaciją vašku ar cukrumi. Šiuo atveju plaukeliai atauga lėčiau, tačiau procedūra yra gan skausminga. Jeigu norite išvengti šių minusų, rekomenduojame pasirinkti lazerinę depiliaciją.

Plaukų šalinimas lazeriu yra greitas, efektyvus ir neskausmingas. Taip pat išvengsite odos sudirgimo, bėrimų ar įauginėjančių plaukelių. Lazerinės depiliacijos dėka šios problemas bus įveiktos, o jūs džiaugsitės švelnia, glotnia bei sveika oda. Sutaupysite daug savo brangaus laiko, kurį aukodavote plaukų šalinimo procedūroms, ir tiek žiemą, tiek vasarą nereikės nerimauti dėl nepageidaujamų plaukelių.  Jūs visada būsit pasiruošę tiek baseinui, tiek SPA pramogoms, tiek išvykai prie jūros. Jau po pirmų procedūrų plaukeliai atauga švelnesni, plonesni, pagerėja odos būklė.

Lazerinė depiliacija gali būti atliekama visose kūno srityse – tiek veido, pažastų, rankų, kojų, pilvo srityse, tiek bikini zonoje. Procedūra atliekama su pačiu naujausiu ir galingiausiu Syneron Candela GentleLase Pro Aleksandrito lazeriu. Procedūros trukmė paprastai yra nuo kelių minučių iki valandos, atsižvelgiant į tai, kuriose srityse bus šalinami nepageidaujami plaukeliai. Procedūrų kursas apima 4-6 procedūras, kas 4-6-8 savaites. Vienoms sritims gali prireikti didesnio procedūrų skaičiaus, o kitoms mažesnio. Atlikus visą kursą, po to įprastai pakanka tik vienos palaikomosios procedūros per metus.

Lazerinė depiliacija yra visiškai saugi, kadangi atliekama su profesionaliu ir patikimu Aleksandrito lazeriu, kuris yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracijos). Taip pat  procedūrą atlieka gydytoją dermatologė, kuri užtikrina Jūsų sveikatos saugumą procedūros metu.

Pamirškite apie nuolat pasikartojantį nepageidaujamų plaukelių šalinimą ir mėgaukitės puikiais lazerinės depiliacijos rezultatais! Domina lazerinė depiliacija Kaune bei Marijampolėje? Maloniai kviečiam apsilankyti estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *