Kategorijos

Lėktuvo bilietai pigesni žiemą

Visos kelionės – tai pokytis gyvenime, pažinimas krašto ir kultūros, savęs atradimas. Džiugu, kad daug žmonių keliauja ir naudojasi avialinijų paslaugomis.

Paprastai rekomenduojama savo kelionę pradėti planuoti prieš kelis mėnesius, o gal net ir ilgesnį laiko tarpą . Šis įprotis ypatingai praverčia užsisakant pigiųjų avialinijų bilietus.

Stenkitės neplanuoti atostogų per ilguosius savaitgalius arba tokias šventes, kaip Kalėdos, Naujieji Metai, – rinkitės savaitę prieš arba po to. Lėktuvo bilietai kainuos net kelis kartus pigiau. Dabar žiemą nuskrist į Airiją ir atgal kainuoja apie 300 litų. Palyginimui – tai 60 litrų degalų, kurių neužtenka nuvažiuoti iš Kauno į Palangą ir atgal. Panaši kaina yra ir į Ispaniją, Vokietiją. Kiek brangiau į Šveicariją ir Angliją. Juk 200-400 litų už bilietą į abi puses tikrai nėra daug, todėl ir norinčių aplankyti kitas šalis vis daugėja.

Lietuvoje populiarios tampa 2 skrydžių bendrovės – airių Ryanair ir vengrų Wizzair. Abi rungtyniauja Vilniaus oro uoste, kur keliautojų srautai žiemą didžiausi. Šios bendrovės siūlo labai daug krypčių. Tai 12 skirtingų Europos šalių, todėl keliautojams yra ką pasirinkti, ką aplankyti, net sakyčiau kur didžiąsias metų šventes sutikti.

Ruošiantis kelionei lėktuvu reiktų visada papildomai pasirūpinti atsakymais į tam tikrus klausimus bei pasidomėti nuolaidomis ir kita svarbia informacija. Lėktuvo bilietai pigesni žiemą tapo dėl daugelio veiksnių.

  • Apmokestinamas bagažas lemia mažiau bagažo, tad ir kuro sąnaudos mažesnės.Priklausomai nuo skrydžių bendrovės kinta tiek registruojamo bagažo kiekis, tiek svoris, tiek ir kitos sąlygos.
  • Automatinė keliautojų įleidimo sistema leidžia sutaupyti priežiūros darbuotojų sąskaita.
  • Taupoma rinkodarai – bilietus galima pirkti per vežėjų puslapį, reklamos nedaug.
  • Be to patys žmonės reklamuoja pigius skrydžius.
  • Kiek prastesni lėktuvai ir aptarnavimas lėktuve.

Aišku, perkant paskutiniu momentu kainos kyla. Taip pat vežant daugiau bagažo reikia susimokėti tiek, kiek kartais kainuoja kelionė į vieną pusę, Į bagažą talpinkite tik būtiniausius daiktus.

Gera, kai lėktuvo bilietai pigesni žiemą. Galima pamatyti pusę Europos

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *