Kategorijos

lesiai internetuKontaktinių lęšių pardavėjai visada akcentuoja, kad perkant tokius gaminius galima ir kaip reikiant apsigauti. Būtent todėl visi lęšiai internetu turėtų būti perkami ne iš fizinių asmenų, kurie savo reklamas per prievartą kišą el. paštu. Kiekvienam šių gaminių pirkėjui yra rekomenduojama rinktis el. prekybą, bet čia svarbiausia tai, kad reikėtų įsisavinti, jog kokybišką ir patikrintą produkciją mažesnėmis kainomis gali pasiūlyti būtent specialios el. parduotuvės, o ne kažkokie apsišaukėliški ir nepatikimi asmenys. Internetu kontaktinius lęšius dabar įsigyti yra paprasta, bet aišku – rizika gali atsirasti pasirenkant ir skelbimų portaluose siūlomus gaminius.

Norintiems saugumo perkant lęšius, būtina pirmiau pasidomėti el. parduotuvių pasiūlymais. Įprastai visiems rekomenduojama pirmiau apsižvalgyti po populiariausias lęšių parduotuves, nes nemaža tikimybė, kad jos tikrai turės ką pasiūlyti. Tada jums nebereikėtų ieškoti kažkokių alternatyvių vietų. El. parduotuvės siūlo gana didelį kontaktinių lęšių pasirinkimą, o svarbiausia – jums nereikia nerimauti dėl kainų, nes paprastai jos yra mažesnės būtent tokiose el. parduotuvėse, o ne optikos salonuose. Taip pat būtina pabrėžti, kad lęšiai internetu gali būti perkami ir su el. parduotuvėse dirbančių konsultantų pagalba. Jeigu ieškote kažkokių specifinių gaminių, galite kreiptis nurodytas kontaktais arba pasinaudoti „online pagalba“. Tokie specialistai jums patars ką geriausia būtų rinktis. Pavyzdžiui, jeigu jums reikės mėnesinių lęšių, neabejojame, kad jums bus pasiūlyti „biofinity“ kontaktiniai lęšiai.

Grįžtant į pradžią, el. parduotuves jums būtina rinktis ir tuo atveju, jeigu norite išvengti sukčių. Minėti neaiškūs asmenys dažnai apgaudinėja pirkėjus. Jie siūlo įsigyti net ir žymių gamintojų produkciją, o svarbiausias kabliukas – jų siūlomos kainos būna vos ne per pus mažesnės nei kur kitur. Tai gali būti geriausias įspėjimas dėl aferos – niekas tokiomis kainomis kokybiškų gaminių nepardavinėja. Jūs ko gero pirmiau turėsite sumokėti tam žmogui pinigus, o sumokėjus, jums ko gero lęšiai nebus atsiųsti – toks pardavėjas turbūt dings kaip į vandenį su jūsų pinigais. Blogiausia tai, kad labai sunku po to greitai atgauti pinigus, nes jums tektų kreiptis į policiją.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *