Kategorijos

“Tavo akmuo” – lietas akmuo, jo gaminiai. Lieto akmens išskirtinės savybės.

Jei vis dar svarstote, ar rinktis lietą akmenį Jūsų namų ar komercinių patalpų Interjerui, susipažinkite su lieto akmens savybėmis. Daugybė privalumų, dėl kurių teigiamų savybių daugelis žmonių pasaulyje ir Lietuvoje pasirinko dirbtinio akmens gaminius savo vonioms, virtuvėms ir bendram Interjerui puošti.

Lieto akmens kolekcija “Aurora” iš HI Macs.

Lietas akmuo yra atsparus, antibakterinis, ilgaamžis.

Lietas akmuo pasižymi savybėmis, kurios suteikia dideles galimybes, įsirengiant namus, lauko terasas, verslo patalpas – yra galimybė lietą akmenį formuoti pagal poreikius.

Lieto akmens plokštę aukštoje temperatūroje „Tavo akmuo“ meistrai išlanksto ir formuoja į  norimo dizaino gaminiuspraustuvą Jūsų vonios kambariui, plautuvę Jūsų virtuvei, dušo padėklą, skulptūrą ar kt. Tiek plautuvę, tiek praustuvą galima sulieti su stalviršiu ir gauti vientisą gaminį.

Mes lietą akmenį rekomenduojame verslo klientams. Galime sukurti unikalius Interjero sprendimus komercijai – prekių laikiklius, komercinius stendus, elegantiškus klientų pasitikimo stalus (Registratūras).

Mus pasirinko nemažai įmonių, kurios turi savo parduotuves ar prekybines salas prekybos centruose Lietuvoje, Latvijoje.

Jei ant šio paviršiaus paliksite burokėlių sulčių, kavos dėmių – net po kelių dienų jos lengvai nusivalys su muiluota šluoste.

Dėl savo nealergizuojančių savybių rekomenduojamas žmonėms, kurie linkę į alergijas.

Lietas akmuo – įvairių medicinos įstaigų pasirinkimas stalviršių, praustuvų ir plautuvių gamybai dėl higieniško paviršiaus.

Po dešimties ar daugiau metų tokį stalviršį galima nupoliruoti – jis vėl blizgės ir atrodys kaip naujas.

Nors tai atsparus ir patvarus paviršius, rekomenduojama ant stalviršio naudoti pjaustymo lentelę ir karštų puodų nedėti tiesiogiai ant akmens. Jei taip nutiktų, kad sugadintumėte tokį paviršių – tai lengvai ištaisoma – meistras Jūsų gaminį lengvai pataisys, neliks jokių matomų žalos žymių.

Atsižvelgdami į išvardintas lieto akmens savybe, išsirinksite tai, kas Jūsų namams tinka labiausiai – būkite ramūs, ką bepasirinksite, tai bus pati gražiausia Interjero detalė namuose!

Domina lieto akmens gaminiai? Susisiekite su mumis: https://tavoakmuo.lt/kontaktai/

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *