Lietpalčiai nuo lietaus pramogom bet kokiu oru

Esate užkietėjęs žvejys, medžiotojas ar mėgstate iškylauti, tuomet jums nebaisios jokios oro sąlygos. Tačiau tinkama apranga pasirūpinti būtina, juk nesinori permirkusiam sėdėti ant ežero ar upės kranto su meškere rankose, arba sulytam bristi per miško krūmynus. Net ir išsiruošus į miesto šventę verta prigriebti apsaugą nuo lietaus.

Lietpalčiai nuo lietaus pasitarnaus bet kokiu gyvenimo atveju, tačiau reikia išsirinkti tinkamą. Jau minėtu atveju, keliaujant į miesto šventę patogu prigriebti sau ir savo šeimai skraistę nuo lietaus. Ji tilps į kiekvieno kišenę ar mamos rankinę, todėl busit ramūs ir joks lietus nesugadins šventinės nuotaikos.

Ruošiantis žvejybai ar medžioklei gali praversti lietpalčiai nuo lietaus. Tai ilgi palto tipo apsiaustai susegami spaudėmis. Dažniausiai turi talpias kišenes ir didelį gobtuvą. Tačiau tokia apsauga nuo lietaus ne visada yra patogi. Pavyzdžiui, darbams prie namų gali būti geresnis variantas trumpa striukė ar visas kostiumas nuo lietaus, kurį sudaro kelnės ir striukė. Jį išsirinksite sau tinkamo dydžio ir mėgstamos spalvos, tarp kurių ir taip dabar mėgstama kamufliažine spalva.

Ne visada lietpalčiai nuo lietaus reikalingi pramogoms ir laisvalaikiui. Jei darbo sąlygos yra drėgnose patalpose ar darbas yra lauko sąlygomis, o metai lietingi, taip pat reikalinga apsauga nuo lietaus ir drėgmės. Lietpalčiai nuo lietaus saugos nuo peršlapimo, rūko, o tuo pačiu ir šildys.

Kad joks oras nesugadintų nuotaikos ir smagiai suplanuoto laiko rinkitės kostiumą nuo lietaus, skraistę ar apsiaustą. Mūsų šalis žinoma kaip lietaus kraštas, todėl įsigiję kokybišką apsaugą nuo lietaus, džiaugsitės ja tiek pavasarį, vasarą ar rudenį. Čia svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kad ji būtų kokybiška ir siūlės neplyštų po pirmo karto apsirengus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.