Kategorijos

Lietuva Anglija ir ką svarbu žinoti, keliaujant šiuo maršrutu

Lietuva Anglija maršrutu vykstančios kelionės mikroautobusais tampa vis populiaresnės Didžiojoje Britanijoje gyvenančių emigrantų bei juos norinčių aplankyti draugų ir artimųjų tarpe. Lietuva Anglija maršrutu kiekvieną dieną išvažiuoja ne vienas mikroautobusas, vežantis kone dešimtį keleivių. Internete – skelbimų puslapiuose, socialiniuose tinkluose, o taip pat ir laikraščiuose gausu skelbimų, siūlančių geriausius kelionių pasiūlymus, ketinantiems vykti maršrutu Lietuva Anglija.

Taigi, ką svarbu žinoti, nusprendus keliauti maršrutu Lietuva Anglija? Pirmiausia nusiteikite, jog kelionė truks labai ilgiai – šiek tiek daugiau nei parą teks praleisti mažame mikroautobuse kartu su kitais keleiviais. Nors naujuose mikroautobusuose, važiuojančiuose Lietuva Anglija maršrutu, įrengtos patogios, reguliuojamos sėdynės, oro kondicionavimo sistema, televizoriai, kelionės metu rodantys filmus, vis tik net ir šie modernūs privalumai neužtikrina visiško komforto kelionės metu. Važiuojant mikroautobusu, sustojama gan retai, todėl tenka ilgai sėdėti, tad jei turite problemų su nugara, prieš keliaujat gerai apsvarstykite, ar be diskomforto ištversite šią ilgą kelionę.

Didelis kelionės Lietuva Anglija privalumas yra tas, jog keliaujant mikroautobusu nereikia prieš keletą mėnesių planuoti kelionės ir rūpintis bilietais. Gerai paieškojus nesunku rasti kelių dienų bėgyje išvykstančius vežėjus. Taigi, jei jums skubiai reikia pasiekti Lietuvą ar Didžiąją Britaniją, mikroautobusas yra geriausias pasirinkimas.

Keliaujant Lietuva Anglija maršrutu, kelis kartus sustojama Lenkijoje, Vokietijoje, esant reikalui –  ir Olandijoje, Belgijoje ar Prancūzijoje. Vairuotojai sustoja degalinėse arba pakelės kavinėse, tad pravartu į kelionę pasiimti šiek tiek eurų – kavai, arbatai, užkandžiams ar mokesčiui už naudojimąsi tualetu.

Taip pat išsiruošus į kelionę Lietuva Anglija nepamirškite pasiimti asmens tapatybės dokumentų  – nors Europos Sąjungos šalyse galioja Šengeno erdvė ir sustoti prie sienų patikrai nereikia, vis tik kilus įtarimams ar tiesiog “profilaktiškai” bet kurios šalies pasieniečiai gali patikrinti mikroautobusą, keleivius bei siuntas. Tapatybės dokumento reikės ir keliantis keltu į Didžiąją Britaniją.

Tiesa, įvažiavus į keltą, turite šiek tiek laiko atsipūsti – išlipę iš mikroautobuso galite pasivaikščioti po keltą ir jo denį, nueiti į parduotuves, barą ar tiesiog pasėdėti ant patogių minkštasuolių. Ši Lietuva Anglija kelionės dalis bene maloniausia – galima atsipūsti po ilgai trukusios kelionės kadangi vos už kelių valandų būsite atvykę į galutinę stotelę, keliaujant maršrutu Lietuva Anglija.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *