Kategorijos

Lietuva Anglija kelionė: ką svarbu žinoti?

Lietuva Anglija – tai bene vienas populiariausių kelionės maršrutų tarp emigruojančių lietuvių. Kiekvieną savaitę daugiau nei keli šimtai tautiečių išsiruošia į šią kelionę. Dažniausiai, keliaujantieji Lietuva Anglija maršrutu pasirenka kelionę mikroautobusu – greitas išvykimas, prieinamos kainos bei daugybė vežėjų sudaro patogias sąlygas kiekvienam norinčiam išvyki į Angliją. Didžiausias privalumas, lyginant su kitais keliavimo būdais, yra tai, jog keliaujant mikroautobusu nereikia kelionės pradėti planuoti prieš kelis mėnesius ir iš anksto pirkti bilietus. Dėl ypatingai didelės vežėjų gausos, gerai paieškojus, galima rasti laisvų kelionės vietų netgi sekančiai dienai. Tiek laikraščių skelbimų skiltyse, tiek interneto skelbimų portaluose, paieškos sistemose ir netgi socialiniuose tinkluose galima rasti ne vieną šimtą kone kasdien išvykstančių vežėjų. Tokia didelė gausa besiskelbiančių vežėjų tik dar kartą įrodo, kaip lietuvių tarpe populiaru keliauti maršrutu Lietuva Anglija.

Lietuva Anglija kelionė mikroautobusu trunka šiek tiek daugiau nei parą, kai tuo tarpu lėktuvu galima nuskristi greičiau nei per tris valandas. Nors kelionės kaina yra gan panaši – apie 300 Lt, vis tik bilietus skrydžiui reikia įsigyti gerokai anksčiau nei kad bilietus kelionei mikroautobusu. Kaip kad buvo minėta anksčiau, keliaujant mikroautobusu galima rasti netgi tą pačią ar sekančią dieną išvykstančius vežėjus. Dar vienas privalumas yra tai, jog keliaujant Lietuva Anglija mikroautobusu, keleiviai dažnai yra paimami iš namų, kas itin patogu mažesniuose miesteliuose gyvenantiems asmenims ir taip pat Anglijoje nuvežami iki pat reikiamos vietos. Keliaujantiems itin patogu, kuomet nereikia prašyti draugų ar vykti viešuoju transportu su dideliu, sunkiu bagažu. Taigi, žmonės, pasirinkę mikroautobusą, gali išties patogiai keliauti maršrutu Lietuva Anglija.

Lietuva Anglija kelionė, kirtus Lietuvos sieną, prasideda ilguose Lenkijos keliuose. Atkarpa per šią šalį yra ilgiausia ir atima daugiausia kelionės laiko. Didžioji dalis Lenkijos kelių – dviejų juostų, kalnuoti ir vingiuoti, tad greitis, važiuojant per šią šalį, dažnai nesiekia nei 100 km/val. Toliau važiuojant Lietuva Anglija maršutu, kelionė tęsiama Vokietijos greitkeliuose. Šios šalies keliai platūs ir geri, turintys daug juostų, tad vairuotojai gali spustelti akseleratoriaus pedalą ir paspartinti kelionę, siekiant greičiau pasiekti galutinį tašką kelionėje Lietuva Anglija.

Pevažiavus Vokietiją, didžiausioji kelionės dalis jau įveikta – belieka keli šimtai kilometrų Olandijoje, Belgijoje ir Prancūzijoje, tuomet kelios valandos kelte ir štai – Anglija jau pasiekta. Dažniausiai galutinis kelionės tikslas – Anglijos sostinė, tad persikėlus keltu užtrunka dar keletą valandų iki kol pasiekiama galutinė stotelė, vykstant maršrutu Lietuva Anglija.

Norintiems keliauti toliau į Anglijos šiaurę, kelionė trunka kur kas ilgiau nei vieną parą. Tačiau tuo pačiu, šios teritorijos pasitinka vaizdingais maršrutais, įdomia architektūra, dideliais žalumos plotais, tad kelionė nors ir ilga, tačiau pakankamai įdomi, ypač važiuojantiems pirmą kartą. Taigi, jei norite, greitai išvykti, o tuo pačiu dar ir pasigrožėti Europos bei Anglijos kraštovaizdžiu, nedvejokite ir keliaukite mikroautobusu maršrutu Lietuva Anglija.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *