Kategorijos

Lietuvių kalbėjimo potemės

Kuo individuali potemė skiriasi nuo jau parašytų? Individuali potemė rašoma tik Jums asmeniškai ir tos pačios kalbos niekas kitas neturės, nebent Jūs patys kažkam ją duosite. Kaip žinote, šiais metais temos su planais keliaus į NEC (Nacionalinį egzaminų centrą), todėl jei ir anksčiau nieko blogo neatsitikdavo su besikartojančiomis temomis, šiais metais tokiu atveju gali kilti didelių problemų -viskas matoma NEC duomenų bazėje.

Kalbėjimo potemės atitinka visus NEC reikalavimus.  10 klasės darbo apimtis yra nepilnai du A4 formato puslapiai, 600 – 700ž, kalbėsite 6 – 7 min., 12 klasės darbo apimtis yra du A4 formato puslapiai, 900 – 1000ž, kalbėsite apie 8-10 min.  Į vieną mokyklą siunčiame tik vieną kartą! Tam yra sukurta sistema, kurioje prieš pirkdami kalbą turite įvesti savo mokyklos pavadinimą ir įsitikinti, kad jos dar nepirko jūsų mokykloje. Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, faktų rinkiniai, informaciniai šaltiniai.

Kalbėjimo potemes 2017
Kalbėjimo potemes 2017

Kadangi parašyta potemė ir sudarytas planas dar ne viskas, taip pat mes galime ir atvykti į namus padėti pasiruošti kalbėjimui, paklausyti, kaip moksleivis kalba, patarti ką ir kaip reiktų pataisyti, padėti pasiruošti lietuvių kalbos įskaitai bei egzaminams. Taip pat galime suteikti konsultaciją įvairiais su lietuvių kalba susijusiais klausimais. Lietuvių filologijos, literatūros krypties bakalaurą turinti rašytoja pagal Jūsų pasirinktą temą ir pageidavimus profesionaliai ir greitai Jums parašys individualią lietuvių įskaitos kalbėjimo potemę bei sudarys kalbėjimo planą ir pateiks naudotos literatūros sąrašą.

Nacionalinis egzaminų centras (NEC) spalio 12 dieną paskelbė pasikeitusią tvarką, su kuria teks susidurti kiekvienam abiturientui. Nuo praėjusių metų įskaitos tvarka šiemet skirsis tuo, kad mokiniai su mokytojais patys sugalvos savo temas pagal pateiktus pavyzdžius.  Todėl nerekomenduojame pirkti jau parašytų potemių, net jei jos ir daug pigesnės. Rekomenduojame rinktis tik individualias potemes, kurios parašytos tik Jums asmeniškai ir be Jūsų niekas kitas tos pačios potemės neturės, nebent patys ją kažkam duosite.

  • Kalbėjimą pirkau dešimtoje klasėje, gavau maksimumą. Be abejonių kreipiausi ir dvyliktoje klasėje. Ačiū už darbus, rekomenduoju ir kitiems! 🙂

    Monika
  • Kalba ir planas tiesiog super, gražiai išdėstytos mintys. Ačiū, kad taupote mūsų laiką 🙂

    Giedrius
  • Aš įsigijau, o tada beveik visa klasė pirko iš čia, žinoma, skirtingas potemes. Labai patogu, kad kalbėjimą įsigyti galima su priedais, viskas

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *