Kategorijos

Klinika Ostemeda – www.ostemeda.lt

Jei domitės, kas vyksta masažo pasaulyje, turbūt esate girdėję sąvoką “limfodrenažas” arba “limfodrenažinis masažas”. Tai skamba šiek tiek komplikuotai, bet ekspertai sako, kad tai nieko daugiau, nei švelnus masažas prajudinantis skysčius kūne. Limfos sistema yra organizmo imuninės sistemos dalis. Limfodrenažas yra technika perkelti skysčio perteklių vadinamą edema. Edema yra medicininis patinimo terminas, jūsų kūnas gali išsipūsti dėl įvairių priežasčių – įskaitant sužalojimus ar uždegimą. Tai gali paveikti tik nedidelį plotą, arba visą kūną. Vaistai, nėštumas, infekcijos, ir daugelis kitų medicininių problemų gali sukelti edemą. Patinimas gali pasireikšti, kai mažomis kraujagyslėmis tekantis skystis į audinius pradeda kauptis, tada audinys gali išsipūsti. Kadangi limfinė sistema yra labai subtili, gydymas yra labai švelnus.

Ar visiems tinka limfodrenažinis masažas?

Sveikam kūnui limfodrenažinis masažas duos limfinės sistemos postūmį. Daugelis klientų ateina pas mus dėl šio gydymo kaip detox režimo dalies, arba tam, kad stiprinti savo imuninę sistemą per šaltąjį ir gripo sezoną. Bet jei neturite jokių konkrečių problemų ar patinimų, jūs negalėsite matyti efektų vizualiai – jie yra viduje. Masažas sumažins patinimą ir greitins gijimą, padės nėščioms moterims susidoroti su bendra patinusių kojų problema, ir, žinoma, visiems, sergantiems limfinės sistemos disfunkcija.

Tai apima limfedemą, būklę, kuri gali sukelti rankos ar kojos patinimą. Jūs galite gimti su tuo, arba įgyti, jei jums atlikamas limfmazgių pašalinimas. Visi kombinuoti dekongestyvūs terapeutai turi specialų mokymą, kaip dirbti su vėžiu sergančiais pacientais ir maitintojo netekusiais asmenimis, kurie susiduria su limfedema, dėl limfmazgių pašalinimo ar limfinių kraujagyslių atskyrimo. Kai ši liga ateina pas žmogų, kurio sveikata ir taip prasta, tai gali būti kažkas, kas jau turi sunkią kepenų būklę arba nereguliuojamą aukštą kraujo spaudimą. Technika bus tokia: šiek tiek padidinti kraujo tūrį ir stumti daugiau toksinų per kepenis juos apdoroti.

Limfodrenažo nauda

Tyrimai rodo, kad limfodrenažinis masažas gali būti labai naudingas gydant kai kurias sveikatos problemas.

Limfedema

2015 m. sisteminių atsiliepimų duomenų bazėje paskelbtoje analizėje mokslininkai įvertino šešis anksčiau paskelbtus tyrimus, kuriuose dalyvavo limfodrenažo naudojimas moterims, kurioms po krūties vėžio operacijos pasireiškė limfedema. Remiantis apžvalga, rankinis limfodrenažinis masažas yra saugus ir gali padidinti tvarsčių suspaudimo naudą gydant po mastektomijos limfedemą moterims, sergančioms lengvais ar vidutinio sunkumo simptomais.

Ortopedija

Tiriant limfos drenažo naudojimą žmonėms, kuriems atliekama ortopedinė operacija arba atsistatymas po ortopedinio sužalojimo, pastebėti teigiami rezultatai. 2016 m. fizinės medicinos ir reabilitacijos archyvuose paskelbtame tyrime buvo įvertinta pochirurginės reabilitacijos su limfiniu drenažu arba be jo nauda suaugusiems, atsigaunantiems po visiško kelio sąnario pakeitimo operacijos. Palyginti su žmonėmis, kuriems buvo atlikta standartinė reabilitacija atskirai, mokslininkai negalėjo rasti skausmo, audinių patinimo, judesių amplitudės, kelio funkcijos ir eisenos tarp dviejų grupių skirtumo.

Reumatoidinis artritas

Žmonėms, sergantiems reumatoidiniu artritu, limfos cirkuliacija padidėja ankstyvosiose ligos stadijose, tačiau vis labiau pablogėja, kai liga progresuoja ir griauna sąnarius. Pastarajame etape audinių patinimas yra dažnas, kartu su sąnarių skausmu, odos spalvos pokyčiais ir sąnarių funkcijos praradimu. Buvo nustatyta, kad limfos drenažas galėtų padėti sumažinti šiuos vėlesnio etapo simptomus.

 

Jei nuspręsite išbandyti limfodrenažinį masažą, kreipkitės tik į kvalifikuotus specialistus. Klinika Ostemeda – www.ostemeda.lt

 

Raktažodžiai: limfodrenazinis masazas kaune, limfodrenazinis masazas aparatu, limfodrenazinis masazas angliskai, limfodrenazinis masazas aparatas, limfodrenazinis masazas vilnius, limfodrenazinis masazas atsiliepimai, limfodrenazinis veido masazas, limfodrenazinis masazas nestumo metu, limfodrenažinis masažas klaipeda, limfodrenažinis masažas panevėžyje, anticeliulitinis masazas, lpg masazas

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *