Kategorijos

Limuzinu nuoma – bernvakariui

Limuzinu nuoma

Limuzinu nuoma, tai paslauga, kurios pagalba pasijausite prabangiai praleidę laiką.

Limuzinai nuomojami ne tik vestuvėms, bet ir bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams,  jubiliejams, romantiniams vakarėliams, įmonės vakarėliams, verslo susitikimams. Limuzinu galite nuvykti į orojūrų uostą, arba parvykti namo. Limuzinu galite pramogauti pasirinkdami jums patinkančias pramogas, pagal jums patinkančius miestus. Galite susikurti maršrutą iš keleto pramogų ir miestų.

Bernvakaris tai vaikinų pramoga, kuomet jie linksminasi prieš būsimo jaunikio vestuves. I šį vakarėlį susrenka būsimo jaunikio artimiausi draugai ir dalinasi savo patarimais, pastebėjimais, pavyzdžiui – kaip išlikti ir būti šeimos galva, o ne po žmonos “kabluku“. Tai nerūpestingo jaunuolio gyvenimo palydėjimas ir ruošimasis šeimai ir atsakomybės už ją priėmimui.

Senovės laikais, tokie vakarėliai būdavo liūdni, nes dažnai jaunuoliai vesdavo ne pagal savo, o tėvų valią.

Dabartiniai bernvakariai labai stipriai nukrypo į vakarietiškus, paleistuvystės pilnus vakarėlius, kur geriami alkoholiniai gėrimai, arba būsimas jaunikis pardavinėja moteriškas kelnaites pro šalį einančioms merginoms, kviečiama striptizo šokėja, o dar baisiau būsimas jaunikis draugų verčiamas paleistuvauti su kokia nors svetima moterimi. Daugelis gali sau pagalvoti – toks dabartinis gyvenimo būdas, bet nevertėtų pamiršti, kad Lietuva krikščioniškas kraštas ir nesivaikyti baigiančių iškrypti vakariečių blogų pavyzdžių mums. Lietuviams daug geresnis pasirinkimas.  Iš vakarų geriau semtis verslumo, mokėjimo uždirbti pinigus ir juos investuoti, bendravimo šeimoje, vaikų auklėjimo ir kitų naudingų ir taip reikalingų Lietuvoje vertybių. Be to vertėtų nepamiršti, kad už savo gyvenimą visi duosime apyskaitą prieš Dievą.

Bernvakario metu draugai gali suorganizuoti būsimam jaunikiui pamokėles pagal jo širdžiai artimą profesiją: duoti jam pamūryti plytas, maišyti skiedinį, dėti plyteles, duoti paviryti metalą ar apsilankyti verslo įmonėje ir parodyti, kaip vadovauja jos savininkas ar dirba vadybininkai, kad bernvakaris nebūtų tuščiai praleistas laikas ir jaunikis kažko išmoktų.

Taip pat galite nuvykti pas krikščionių dvasininką, kuris turi ką patarti būsimam šeimos galvai, tai galėtų būti pastorius, kuris pats turi šeimą ir gyvena krikščionišką gyvenimą.

Pateikiame keletą idėjų kaip švęsti bernvakarį, kur nuvykti, ką aplankyti:

Naumodamiesi – Limuzinu nuoma – paslauga, mergvakario, ar vakarėlio metu galite nuvykti į pirtį, grožio saloną ar pasimėgauti masažu, limfodrenažiniu masažu ar spa procedūromis, ar jacuzzi voniomis ir kelių rūšių pirtimis, bei pramogauti boulingo, bilijardo salėse. Taip pat galite pašaudyti iš lanko, pašaudyti dažasvydyje, pasivažinėti kartingais, nuvažiuoti į rančą, sodybą ar viešbutį.

           Limuzinu nuoma tai prabangi pramoga, bernvakario metu galite nuvykti į vyno degustaciją, duonos kepimo ar sviesto mušimo seminarą, etnografiniame muziejuje , kuris yra jaukioje sodyboje  šalia Druskininkų. Joje taip pat gali būti iššauta iš senovinės patrankos Jūsų garbei, Husariška apranga apsirengusio sodybos šeimininko.

Limuzinu nuoma užsiimanti kompanija taip pat siūlo apsilankyti sovietinių skulptūrų parke Grūte, šalia Druskininkų ir pajausti sovietinę dvasią, kurioje egzistavo mūsų tėvai ir seneliai.

Limuzino nuomos – bernvakario metu galite nuvykti į Kauną ir paskraidyti lėktuvu, arba lėktuvas gali atskristi į Jūsų pasirinktą vietą.

Bernvakaris – tai puiki proga nuvykti paskraidyti oro balionu, arba jis gali būti atvežtas i Jūsų pasirinktą vietą.

Limuzino nuomos metu galite užsisakyti picas ar prabangų maistą ar užkandėlę.

Limuzinu nuoma užsiimanti kompanija siūlo išklausyti masažo ar makiažo ar kirpimo  trumpą seminarą ir atlikti jį jums artimam ar svarbiam žmogui.

Limuzina nuomodami galite išklausyti ir žolininkės patarimų, bei įsigyti žolelių ar liaudiškų užpilų jūsų sveikatai gerinti, ten pat galėsite įsigyti meno kūrinių iš gintaro.

Jūsų pramogų su pavadinimu – Limuzinu nuoma – metu jums galime pasiūlyti muzikantų( saksofonisto, akordeonisto), fotografo, vaizdo operatoriaus paslaugas. Jūsų pramogas limuzino nuomos metu galime transliuoti online į youtube.com jūsų pavadinimu pasirinktą kanalą,  bei ten palikti video įrašą. Taip pat galime sukurti svetainę, kurioje bus sudėtos limuzino nuomos metu nufotografuotos nuotraukos, bei video medžiaga , taip pat  foto nuotraukų video filmas. Galima užsakyti žurnalą spaustuvėje, kuriame bus sudėtos Jūsų pasirinktos foto nuotraukos.

Limuzinu nuoma tai prabanga, bernvakaris išliks ilgam Jūsų atmintyje.

 

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *