“Limuzinu nuoma – nesenstantis stilius“

Limuzinu nuoma

Limuzinų nuoma  naudojasi jaunieji vestuvėse, merginos mergvakariuose, vaikinai bernvakariuose. Limuzinu nuoma naudojasi ir romantiniams vakarėliams pasipiršimui ar gimtadienio šventei.

Limuzinu nuoma užsiimanti kompanija Rasos Limuzinai visada mandagiai aptarnauja klientus. Kompanijos credo „klientas turi likti patenkintas paslauga“. Vairuotojai visada mandagūs, pasipuošę.

Rasos Limuzinai  užsiima 10, 14 ir 22 vietų Limuzinu nuoma.

Užsakovai limuzino dydį renkasi pagal norimų vežti žmonių skaičių ir žinoma „piniginę“. Taupantys klientai Limuziną nuomoja tiek vietų, kiek yra žmonių, norintys sėdėti laisviau limuziną nuomoja bent dviem vietom didesnį, kad liktų vietos ir pramogautų laisviau susėdę. Na ir žinoma finansiškai laisviau gyvenantys užsakovai – nuomoja bent 4 ar daugiau vietų didesnį limuziną ir jame jaučiasi kaip savo namų salone.

Limuzinai visada buvo , yra ir bus populiariausi pramogai skirti automobiliai. Savo prabanga , išvaizda jų nepakeis joks autobusas ar senovinis automobilis. Be to limuzinai patogūs tuo, kad juose gali susėsti visas pasirinktų žmonių skaičius ir pavyzdžiui vestuvių metu nereikia kažkam iš svečių važiuoti paskui jaunųjų automobilį ir papildomai degyti kurą bei teršti gamtą ir ploninti savo piniginę – kurui.

Galimi limuzinų kortežai nuo dviejų iki dešimt ir daugiau limuzinų. Šioje nuorodoje rasite limuzinų kortežų foto ir video.

Limuzino išvaizda tiesiog spindi prabanga, o sėdint limuzino viduje jautiesi tarsi prabangiame kambaryje, kuriame yra televizija, internetas, galima klausyti ir žiūrėti filmus, muzikos koncertus ar televizijos laidas.

Limuzino viduje įrengtas prabangus apšvietimas bei garso aparatūra, gražus apšviečiamas baras su prabangiomis stiklinėmis, taurėmis bei grafinais. Limuzino viduje veikia oro kondicionierius, kurių nėra senoviniuose automobiliuose, o tai labai svarbu karštu vasaros laikotarpiu – bei oro šildymo sistema –šalteniam oro sezonui.

Limuzinas dažnai turi įrengtą stoglangį, per kurį išlindus važiavimo metu jaučiamas neapsakomas jausmas. Beje policija baudžia už važiavimą išlindus per stoglangį, todėl saugiausia juo naudotis, kuomet limuzinu nuoma naudojamasi ne gatvėje, o kieme ar aikštėje. Limuzino lubose įrengtos lemputės vakare atrodo, kaip mažos žvaigždelės spindinčios ir keičiančios spalvas. Jūsų pageidavimu prieš jums įlipant ir išlipant galime patiesti raudoną kilimą, pripildyti ledukais specialias talpas gėrimams atšaldyti.

Prieš pasinaudojant – limuzinu nuoma – paslauga, siūlome pasiskaityti ir pasižiūrėti video patarimus nuomojantiems limuziną.

Limuzinas paliks neišdildomą prabangos pojūtį, kurio nepajusite jokiu kitu automobiliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.