Kategorijos

Logistikos ir ekspedijavimo perspektyvos

Turbūt pastebėjote, kad Lietuvoje šiuo metu yra labai daug skirtingų logistikos paslaugų teikėjų? Todėl natūralu, kad jei jūs šiuo metu ieškote darbo ir domitės tokio pobūdžio veikla, jus taip pat galėtų dominti logistikos ir ekspedijavimo perspektyvos. Kaip bebūtų, akivaizdu, kad jos yra labai didelės, nes priešingu atveju mūsų šalyje nebūtų tiek daug logistikos bendrovių. Todėl jei tokia veikla jums galėtų tikri ir patikti, karjera logistikos srityje jums galėtų būti labai šviesi ir perspektyvi. Žinoma, dažniausiai tokį darbą pasirinkę žmonės turėtų mokėti skirtingas užsienio kalbas. Įprastai anglų ir rusų kalbos būna pagrindinės, kurių reikalauja darbdaviai, tačiau vėlgi, kai kuriais atvejais gali pakakti ir tik vienos iš jų.

Pavyzdžiui, jei tapsite ekspeditoriumi, kuris bendradarbiaus tik su vakarų arba pietų Europos šalimis, tuomet tikėtina, kad jums galėtų pakakti ir anglų kalbos. Tuo tarpu, jei būsite ekspeditorius, kuris koordinuoja krovinių pervežimą į Rytus, akivaizdu, kad jums bus būtina mokėti rusų kalbą. Kita vertus, vargu ar visa tai taps problema, kadangi šiomis dienomis didžioji dalis žmonių puikiai moka abi iš minėtų užsienio kalbų.

Be abejo, galbūt manote, kad jei jūs neturite tokio darbo tiesioginės patirties, negalėsite sulaukti teigiamo darbdavių atsakymo, tačiau toks išankstinis neigiamas nusiteikimas yra labai neteisingas ir nepadedantis lengviau pasiekti savo norimo tikslo. Trumpiau tariant, kiekvienas žmogus, kuris turi noro ir ryžto visuomet gali dirbti tokio pobūdžio darbą. Akivaizdu, kad nei vienas žmogus negimė mokėdamas, todėl kiekvienas žmogus, kuris jau daugybę metų dirba vienoje ar kitoje logistikos bendrovėje, pradžioje taip pat neturėjo jokios praktinės patirties. Todėl jūs turėtumėte nusiraminti ir pradėti labiau pasitikėti savo jėgomis. Jei jums patinka toks darbas ir jūs žinote, kad kiekviena diena praleista užsiimant krovinių ekspedijavimu jums būtų labai maloni ir kupina iššūkių, jūs galite gauti tokį darbą. Todėl dabar jums belieka peržiūrėti Lietuvoje veikiančias logistikos paslaugų bendroves ir susisiekti su ta, kuri šiuo metu ieško naujų darbuotojų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *