Kategorijos

Logistikos paslaugos

logistikos paslaugosLogistikos paslaugos glaudžiai siejasi su krovinių ir prekių transportavimu. Nors dauguma logistiką tapatina su sandėliavimu, tačiau iš tikrųjų šį sritis yra daug platesnė. Ji apima ne tik prekių ar krovinių sandėliavimą, bet ir muitinės tarpininkų paslaugas, įvairias pridėtinės vertės paslaugas, tokias kaip: prekių rūšiavimas, ženklinimas, banderolių klijavimas, pakavimas, užsakymų bei atsargų valdymas ir t.t.
Kadangi logistikos paslaugos yra sudėtingų procesų visuma – jas turi atlikti patyrę šios srities specialistai, kurie ne tik turi daug žinių apie vietinę ir tarptautinę prekių bei transportavimo rinką, bet ir geba valdyti sudėtingas IT technologijas.
Logistikos centrai būna įsikūrę strateginėse vietose, pro kurias vyksta prekių bei krovinių tranzitas. Tai gali būti tiesiog tarpinė stotelė gabenant prekes iš taško A į tašką B, tačiau nebūtinai.
Nors internete galima rasti gausybę informacijos apie visus Lietuvos logistikos centrus, tačiau dažnaiusiai klientai logistikos paslaugų atstovą renkasi ne pagal įmonės apdovanojimų skaičių ar garsų vardą, o pagal lokaciją. Juk gabenant prekes ar kitus krovinius iš vienos šalies į kitą – pasirenkamas toks logistikos centras, kuris tiesiog yra pakeliui. Dėl to jie paprastai būna įsikūre greta automagistralių ar kitų tranzito taškų (tokių kaip: oro uostas, jūrų uostas, geležinkelio atšaka ir t.t.). Tokiuose centruose transportuotojai gali gauti visą reikalingą logistikos paslaugų spektrą .

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *