Kategorijos

Logotipų kūrimas – Kaip sutaupyti?

Kiekvienam verslui logotipas yra neatsiejama dalis. Tai jūsų verslo veidas, pagal kurį jus atpažins jūsų potencialūs klientai. Deja yra keletas niuansų – logotipų kūrimas yra brangi paslauga, be to, rinkadmiesi logotipo dizainerį ne retai galite tiesiog gauti ne tai, ko norėjote.
logotipų kūrimas su programa Denovo Logo

Logotipų kūrimas

Taip, logotipų kūrimo paslauga nėra pati pigiausia, įprastai svyruoja nuo 100€ iki 1200€. Bet ar mokėdami tokius pinigus esate garantuoti, kad gausite tai, ko norite? Tikrai ne. Dizainerio kasdienybėje nepatenkintas klientas yra neatsiejama dalis – deja tai yra neišvengiama. Tik klausimas, ar jums bus grąžinti pinigai.

Šiai problemai išvengti yra atitinkamas sprendimas – Logotipų kūrimo programa. Naudojimasis ja yra labai paprastas, visiškai nereikalaujantis jokių dizaino įgūdžių. Naudodamiesi šia logotipų kūrimo programa susikursite nuostabų logotipą už vos 9€, be to – tai bus jūsų pačių kūrinys!

Lūkesčiai ir rezultatas

Ne retai pasitaiko, kad kientas tiesiog nežino, kaip apibūdinti, ko nori. Tai yra visiškai natūralu. Tačiau ne visi dizaineriai geba tinkamai suprasti, ką klientas turi omenyje, užsakinėdamas logotipą. Ši situacija gali baigtis tiesiog lūkesčių neatitikimu. Tuomet jūs jau pradedate neigiamai žiūrėti į dizainerį ir juo nepasitikėti, kas dar labiau apsunkina darbą. Naudodamiesi logotipų kūrimo įrankiu jūs galėsite susikurti logotipą pagal savo skonį, kuris visiškai atitiks jūsų lūkesčius. Jums nereikės vargintis bandant išdėstyti savo mintis dizaineriui, nes tai galėsite padaryti tiesiog savo ekrane, o apmokėti ir atsisiųsti logotipą galėsite tik tada, kai jis jums patiks. Jeigu logotipas nepatinka – tiesiog nemokate pinigų, to tikrai nepadarysite su logotipų dizaineriu. Būtent todėl logotipų kūrimas su Denovo Logo įrankiu yra praktiškas pasirinkimas.

Abibendrinant, logotipo kūrimas yra individualus sprendimas kiekvienai įmonei – vienam verslui logotipas užims labai svarbią rolę, kitam – jis reikalingas tik dėl bendro vaizdo. Jeigu logotipas yra itin svarbus – tuomet žinoma protingesnis sprendimas būtų investuoti į jį tikrai nemažą sumą pinigų, nes jis atsipirks. O tuo atveju, jeigu logotipas nėra toks svarbus – tuomet drąsiai galima naudotis įvairiais dizaino įrankiais ir neleisti tam krūvos pinigų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *