Mados tendencijos

suknelesTvirčiausias jų įspaudas – sinose fotografijose, pašto ženklų ir monetų prikaišiotuose kolekcininkų albumuose, iš svečių šalių parsivežtuose suvenyruose. Tokiais laiko ženklais marginti drabužiai pasakoja neįtikėtinas istorijas, kurių klausantis užplūsta prisiminimai ir apima šiek tiek nostalgiška nuotaika.

Kelionė į rytus. Akį ir sielą džiuginantys spalvingiausi žiedai, įspūdingą Mongolų imperijos statinį Tadžamahalą panašūs rūmų vaizdai ir dvasingumu dvelkenčios meniško rašto sukneles spalvos primena Rytus. Todėl ir drabužio modelis lengvas, kaip ten vyraujančios emocijos. Jeigu esate pasiilgusi kelionių, ramybės ir harmonijos, nedvejoadama tokią vilkitės. Tai jūsų drabužis.

Kolekcininkų džiaugsmui. Ant bekrasčio plataus kaip daugaus karališkais šilkais vilnijančio drabužio smagiai, bet neatvirai sutūpę egzotiniai paukšteliai išsyk patraukia švelniausiomis emocijomis. O jų šiais skubos laikais trūksta. Dailiai ir sumaniai suknelės kolstėse sulipdyti taisyklingi pašto ženklai su sparnuočiais jokio chaoso sukuria. Priešingai. Taisyklingos tiesės, derinamo su dantytais krašteliais, drabužį paverčia kone milžinišku pašto ženklu, kurio vertė įkainojama.

Saugiai kelionei. Į nostalgišką prisiminimų kelionę mus vilioja graikų dizainerė Mary Katrantzo nepamiršta atiduoti duoklės ir ištikimiesiems palydovams – lagaminams ir kelioniniams krepšiams. Kaipgi be jų išsiverstų aistringi keliautojai? Todėl kai kurie drabužių modeliai saugiai užtraukiami menamais užtrauktukais. Jie greičiausiai saugo viduje slypinčias brangenybes.

Galvosūkiai. Nuobodžiam ir bespalviam stiliai abejinga dizainerė spalvingais ženkliukais spauduoja drabužius per visą ilgį ir plotį. Kuo daugiau užuominų į vienokį ar kitokį įvykį, pasaulio kraštą ar istorijos detalę, tuo geriau. Juk mėgindamos visa tai prisiminti smegenis kaip reikiant pamankštiname, o kai dirba pilkosios ląstelės, jaučiamės žvalesnės ir nuovokesnės. Taigi intriguokite praeivius galvosūkių knygeles primenančia aparanga.

Svajonių Afrika. Itin moteriškas A raidės formos drabužio modelis tarsi lengva atsvara griežtam, į egiptietišką panašiam marginimui. Sutikite, jis labai įtaigus ir suteikia jūsų asmenybei trūkstamo svorio. Vien ko vertas storas ir blizgus nestandartinių spalvų deriniu viliojantis suknelės internetu atlasas, kuriame karštą dieną nepaliaujamai laksto saulės zuikučiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.