Kategorijos

Magnetinė lenta: plačios panaudojimo galimybės

Jau seniai praėjo tie laikai, kai rašymo lentą galėjai pamatyti tik mokykloje ar kitoje mokymo įstaigoje. Paprastas rašymo lentas pakeitė magnetinės lentos ant kurių galima rašyti ne tik kreida, bet ir magnetinių lentų markeriais, angliškas pavadinimas boardmarker.

Kadangi gyvenimas pasisuko taip, kad mes priversti mokintis nuolat,  magnetinės lentos taip pat atrado kelią į biurus, naudojamos personalo mokymams ir net į gamybines patalpas, kur jos labai patogios darbų planavimui, naudojamos kaip planavimo lentos. Be to tai labai draugiškas ekologijai sprendimas, nes lenta tarnauja daug metų, sutaupydama didelį kiekį popieriaus.

Mokymo įstaigose, nors ir labai populiarėja kompiuteriai, magnetinės lentos išlaiko tvirtas pozicijas leidziančias šiuolaikišką mokymo procesą, kai mokiniai skatinami ieškoti tinkamo sprendimo darant klaidas ir jas taisant, padaryti labiau apčiuopiamą ir lengviau suvokiamą. Magnetinė lenta tai gera priemonė atsiskleisti kūrybiškumui ir sujungti kūrybiškas mintis su rankų judesiais, nes nelabai tiksliai nubrėžtą liniją galima nuvalyti ir bandyti nubrėžti dar kartą. Tai pastebėjo ikimokyklinių ugdymo įstaigų darbuotojai ir vis dažniau magnetinė lenta tampa mūsų mažųjų ikimokyklinukų draugu.

Jei turite mažų vaikų, magnetinė lenta jūsų namuose gali jums sutaupyti daug pinigų, nes jei vaikus išmokinsite piešti ir rašyti ant magnetinės lentos, didelė tikimybė, kad jums nereikės perdažyti sienų ar pirkti naujus tapetus. Na, o kai vaikas užauga, juk taip miela širdžiai kur nors pamatyti tau paliktą užrašą ar gražų piešinėlį. Ta vieta taip pat gali būti magnetinė lenta.

magnetine balta lenta

Reikia daugiau informacijos? Maloniai kviečiame apsilankyti tinklapyje www.magnetineslentos.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *