Kategorijos

Masažo terapija

Masažo terapija turi ilgą istoriją įvairiose šalyse ir kultūrose visame pasaulyje. Šiandien žmonės naudojasi įvairiomis masažo technikomis, sveikatos gerinimo tikslais. Masažo terapija – tai sistemingas mikštųjų audinių manipuliavimas, siekiant juos normalizuoti, atstatyti. Praktikai naudoja įvairius fizinius metodus, įskaitant fiksuoto ar judančio slėgio taikymą, laikymą ar manipuliacijas į kūną. Terapeutai pirmiausia naudoja savo rankas, bet taip pat gali naudoti savo dilbius, alkūnes ar kojas. Pagrindinis masažo terapijos tikslas – padėti organizmui išgydyti save ir padidinti sveikatą bei gerovę. Praktikai mokosi konkrečių masažo metodų ir naudoja savo jausmą, kad nustatytų tinkamą slėgio dydį, taikomą kiekvienam asmeniui, ir surasti įtampos ir kitų minkštųjų audinių problemas. Paprastas ir intuityvus prisilietimas skatina nervų sistemą ir atpalaiduoja endorfinus, išlaisvina įtampą ir skatina atsipalaidavimą.

Sportinis masažas

Tai masažas, susijęs su minkštųjų audinių manipuliavimu, kad būtų naudingas reguliarios fizinės veiklos dalyviui. Minkštieji audiniai yra jungiamieji audiniai, kurie nėra sukietėję į kaulus ir kremzles; ji apima odą, raumenis, sausgysles, raiščius ir fasciją (jungiamojo audinio formą, kuri susilieja ir apsaugo kitus minkštuosius audinius). Sporto masažas yra skirtas padėti ištaisyti problemas ir disbalansą minkštuose audiniuose, kuriuos sukelia pasikartojantis ir sunkus fizinis aktyvumas ir trauma. Sporto masažo taikymas prieš ir po treniruotės gali padidinti našumą, padėti atsigauti ir išvengti sužalojimų.

Profesionalus sportinis masažas Vilniuje yra atliekamas ALFA STEPS sveiko sporto klube, yra sulaukęs daugybės puikių atsiliepimų. Klientai jaučia ilgalaikį poveikį: sumažėja nuovargis, pagerėja kūno lankstumas, padidėja raumėnų jėga ir ištvermė, pasiekiami geresni sporto rezultatai yra yra juntami lengvesni atsigavimo procesai. Masažas yra puiki atpalaidavimo ir gydymo priemonė, ypač derinant su kitomis reabilitacijos priemonėmis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *