Kategorijos

Mašinų nuoma šventėms – kaip išsirinkti?

Susidomėjote mašinų nuoma, bet pasirinkimas yra toks didelis, kad nežinote kas labiausiai tiktų jums? Norint pasirinkti geriausią variantą, iš pradžių reikia pasižiūrėti į įmonių siūlomas sąlygas. Nesitikėkite, kad visi automobilių nuomotojai siūlo gers nuomos sąlygas. Gali pasitaikyti ir tokių, kurios nuomos laikotarpius vers nerimauti. Tad, kaip rinktis automobilių nuomos įmonę?

Įvertinkite nuomos tikslą, nes jis nulemia daug ką.

Didžiausia klaida būtų rinktis transportą prieš tai neįvertinus esamų alternatyvų. Pavyzdžiui, būna atvejų, kad planuojamos vestuvės, o savu senu automobiliu nesinori važinėti. Nėra iš ko pasiskolinti tvarkingesnio transporto, o tai reiškia, kad lieka nuomos paslaugos. Blogiausia tai, kad neretai pasirenkami specializuoti nuomotojai, kurie automobilius nuomoja būtent vestuvėms. Tai reiškia, kad gaunate prabangų transportą su vairuotojų, kuris jus nuveš į reikiamas vietas. Nuomos kainas, tokiais atvejais, yra aukščiausia. Tačiau, kaip alternatyvą, galite rinktis tradicines automobilius nuomojančias įmones, kurios transportą nuomoja trumpiems ir ilgiems laikotarpiams.

Pasirinktus standartines įmones, jums liks tik sudaryti nuomos sutartį ir tiek. Geriausia tai, kad mokėsite žymiai mažesnį nuomos mokestį nei galvojate. Aišku, turėkite galvoje, kad automobilį nuomojatės be vairuotojo, tad važinėti teks patiems. Pabrėžtina, kad automobilis turi bus naudojamas taip, kaip numato sutarties sąlygų. Juk nenorėtumėte papildomų problemų?

Nuomotis automobilius šventėms naudinga dar ir tuo, kad pagal sutartį gali būti nurodoma kaip automobilis bus grąžinamas nuomotojui. Pavyzdžiui, jeigu automobilį nuomojatės pusdieniui, galite sutarti, kad transportas jums bus pristatytas į norimą vietą. Kai teks grąžinti, galite sutarti vietą, iš kur automobilis bus apimtas. Tiesiog viską galite apibrėžti sutartyje. Tiesa, ne visi automobilių nuomotojai sutinka su tokiomis sąlygomis. Kaip bebūtų, nuomotis automobilį į standartinių įmonių yra gerokai pigiau, nei nuomotis mašiną šventei iš specializuotų nuomotojų.

Nuomojami automobiliai dažniausiai yra techniškai tvarkingi. Žinokite tai, kad išsinuomojus automobilį, jums daugiau dėl nieko nereikės sukti galvos. Tai liečia techninę apžiūrą bei draudimą. Aišku, galite patys papildomai apsidrausti, jeigu tik yra kažkoks poreikis. Tačiau, viską turite įvertinti patys.

Šaltinis: turbonuoma.lt

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *