Kategorijos

Maybelline kosmetika – kur slypi jos sėkmė?

Maybelline kosmetika

Iš mažos šeimos kompanijos Maybelline kosmetika išaugo į didelę kosmetikos įmonę ir tapo populiariausia kosmetikos gamintoja visoje Amerikoje. Kokia Maybelline kosmetikos sėkmės paslaptis?

Maybelline  visuomet žengė koja kojon su mada. Vos tik ant aukštosios mados podiumų pasirodžius naujoms mados tendencijoms ir atspalviams Maybelline kosmetikos kūrėjai iškart perkelia naujus mados vėjus į naujus Maybelline kosmetikos produktus.

Maybelline niekada nestovi vietoje. Kiekvieną sezoną pasirodo naujos Maybelline kosmetikos linijos, stebinančios milijonus moterų visame pasaulyje. Dekoratyvinės kosmetikos linija Fit Me sulaukė milžiniško populiarumo dėl nepriekaištingo prisitaikymo prie odos atspalvio bei natūralumo efekto. O nagų lakų serija Colorama džiugina madingiausiomis spalvomis metų metus. Colorama nagų lakai užvaldė ir Lietuvos rinką. Šie lakai išsiskiria ypač ryškiomis matinėmis, vaiskiomis žėrinčiomis spalvomis, holografiniais lakais, ir lakais su stambiais blizgučiais. Maybelline atgaivino ir jau pamirštą nagų dailinimo priemonę – įspūdingai margintus nagų lipdukus.

Maybelline kosmetika pabrėžia kiekvienos moters individualumą ir kūrybiškumą, todėl siūlo aibę produktų bet kokiems skoniams, poreikiams ir įvaizdžiams. Pavyzdžiui, Maybelline siūlo rinktis dekoratyvinę kosmetika lūpoms, kuri maitina, suteikia ypatingai ryškia spalvą, drėkina, ypač blizga ar ypatingai ilgai išlieka, todėl kiekviena moteris tikrai atras kažką tinkamo savo lūpoms. O gal Jūs ieškote kažko savo veido odai? Maybelline siūlo platų asortimentą pudrų nuo lengvojo BB kremo iki ypač ilgai išliekančio ir gerai maskuojančio Super Stay makiažo pagrindo. Maybelline, kaip ir daugelis kitų kosmetikos gamintojų, siūlo platų blakstienų tušų pasirinkimą. Skiriamasis Maybelline blakstienų tušų ženklas – ryškios pakuotės. Na dabar tikriausiai supratote apie ką kalbama! Tai kultinis Colossal geltonoje pakuotėje, senas, tačiau moterų nepamirštas žaliai rausvas Great Lash, angelo sparnais ant violetinės pakuotės mojantis Falsies, naujieji One By One koraliniame įpakavime ir mėlynasis Rocket blakstienų tušas. Maybelline taip pat siūlo ir kombinuotus blakstienų tušus su dviem šepetėliais. O kur dar konkurentų rinkoje neturintis Pulse blakstienų tušas su vibruojančiu šepetėliu!

Maybelline kosmetika garsėja puikia kosmetikos sudėtimi ir ištobulintomis dekoratyvinės kosmetikos produktų konsistencijomis. Jau daug metų mylimi akių kontūro pravedimai garsėja ypač ilgu galiojimo laiku, o akių vokų šešėliai – puikiu pasidengimu ir intensyviomis spalvomis. Pabandykite Maybelline ir Jūs!

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *