Mažojo pirato gimtadienis

gimtadienisKuomet mažasis šeimos narys jau pastovi ant kojyčių, laksto po namus ir krečia pokštus, vaikų gimtadieniai tampa išties smagūs ir įsimintini, ypač jei tėveliai pasistengia. Pirato gimtadienis viena populiariausių gimtadienio temų visais laikais, nes būtent piratais kažkuriuo vaikystės periodu nori tapti visi maži berniukai ir mergaitės. Tad kaip sukurti išties piratišką nuotaiką?

Nors vaiko fantazija ir laiki, tačiau nepasakysi „šiandien tu piratas“. Nuotaikai sukurti reikia atributų. Pradėkite nuo nusiteikimo – kvietimų. Nors mamytės puikiausiai susiskambina telefonu, tačiau vaikams patinka popieriniai į rankas įteikiami gimtadienio kvietimai. Ryškūs paveikslėliai, trumpas ir aiškus tekstas leidžia vaikams suprasti koks tai gimtadienis.

Vaikai susirenka tikrai ne pavalgyti, o pasiausti. Maistas tik priedas, todėl jis neturėtų būti akcentuojamas. Paprasti, lengvi vieno kąsnio(vaikiško kąsnio) sumuštiniai, gėrimai, vaisiai, riešutai (išsiaiškinkite ar tarp vaikų nėra alergiškų kokiems nors maisto produktams, nes alergija gali išties sugadinti šventę). Žinoma, nepamirškite papuošti maisto piratiškais atributais, dekoracijomis primenančiomis laivą, piratus.

Apranga išties leidžia labiau įsijausti į vaidmenį. Dryžuotų jūreiviškų maikučių atsiras kiekvieno spintoje, tačiau reikėtų pasirūpinti akies raiščiais, skrybėlėmis ar skarelėmis ir kitais piratiškais atributais. Leiskite vaikams susigalvoti slapyvardžius, o kad jie ir jūs jų nepamirštumėte ir visą šventę būtent juos naudotumėte, užrašykite ant ženkliukų, kuriuos galite prisegti ar prilipdyti prie rūbų ant krūtinės. Tokių ženkliukų galima įsigyti el.parduotuvėse.

O kaip gimtadienis be žaidimų? Lakstyti su kardais ir ūbauti piratų šūkius greitai pabosta visiems vaikams, tad turėkite platų žaidimų rezervą į kurį gali įsitraukti ir tėveliai. Leiskite truputėlį vaikams parungtyniauti, o laimėtojus apdovanokite. Tačiau gimtadienio pabaigoje visi turi būti apdovanoti, tad būkite parengę nominacijas, diplomus ir apdovanojimus visiems gimtadienyje dalyvavusiems vaikučiams.

Nepamirškite ir dovanų. Jei švenčiate pirato gimtadienį, tuomet ir dovanos turi būti atitinkamai piratiškos. Dovanos vaikams dažnai sunkus pasirinkimas, tačiau žinant gimtadienio temą tampa kiek lengviau ir žaislai, dovanojami rūbeliai būtent gali būti susiję su jūra, piratais, laivais.

Ir galiausiai – nepamirškite fotografuoti gimtadienio, užfiksuotos akimirkos tai geriausia dovana suaugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.