Kategorijos

Medienos gaminių ypatumai

Perkant medienos gaminius statybai ir statinių apdailai labai svarbu kokybė ir tinkamas gaminių parinkimas konkrečiu atveju. Šiomis dienomis medienos gaminių pasiūla tokia didelė, jog pasiklysti išties yra nesunku. Todėl, prieš rinkdamiesi produktą, atidžiai įvertinkite pardavėjo reputaciją ir siūlomą asortimentą. Aukštos klasės partnersintimber.lt prekės jums leis išsirinkti pačią tobuliausią grindų dangą. Mes, tuo tarpu, šiek tiek plačiau apie tai, kokie yra medienos gaminių ypatumai.

Medienos patvarumas ir ilgaamžiškumas yra tie rodikliai, kurie turėtų būti patys svarbiausi, nežiūrint to ar renkatės medžio gaminius išorinei namo apdailai, ar ruošiatės kloti grindis kambariui, balkonui ar mansardai. Todėl, prieš perkant medienos gaminius, būtina pasidomėti, kaip ji buvo apdorota.

Vienas labiausiai paplitusių medienos apdorojimo būdų – impregnavimas. Mediena yra apipurškiama arba mirkoma antiseptike arba antiseptikas įspaudžiamas į medieną naudojant slėgį ir vakuumą. Antras variantas, leidžianti s namus apsaugoti nuo kenkėjų ir džiaugtis ilgus metus puikia medžio apdaila, yra medienos apdorojimas aukšta temperatūra. Šiuo atveju visą reikalingą darbą atlieka karštis, todėl nereikia naudoti jokių kitų medžiagų. Trečias variantas – rinktis tokią medieną, kuri yra „neskani“ nei graužikams, nei pelėsiui ar kitiems nepageidaujamiems namų svečiams.

Iš visų trijų išvardintų variantų, kiekvienas turi savų privalumų ir trūkumų. Ekologijos šalininkai, be abejo rinksis medienos gaminius, kurių apdorojimui nenaudojamos jokios medžiagos. Tuo tarpu, kiti didesnį pasitikėjimą suteiks tiems gaminiams, kuriems naudojamos medžiagos užtikrins garatantuotą apsaugą ir ilgaamžiškumą. Šiuolaikinis vartotojas ieško visų savybių kartu – ekologijos, kokybės, ilgaamžiškumo ir patvarumo. Kas perspektyvoje? Specialistai atsako, jog visuomet išlošite pasirinkę pušies medžio produktus. Paprastai produktai iš pušies masyvo būna džiovinami ir obliuojami, kas jiems suteikia nepriekaištingą kokybę bei puikią išvaizdą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *