Kategorijos

MEDIS INTERJERE — STILIAUS IR EKOLOGIJOS DERINYS

medis_interjereMedis interjere visada buvo madingas. Vienu ar kitu laikotarpiu keitėsi tik tam tikros tendencijos ir detalės: spalvos, baldų dizainas, pats medžio masyvas. Tačiau, medis iki pat šių dienų yra viena pagrindinių medžiagų, vyraujančių namų interjere. Medis ir aplinkai draugiškas eco stilius yra viena populiariausių šiandienos namų dekoro subtilybių. Medinis interjeras ekologiškas, stilingas ir elegantiškas, o svarbiausia visada madingas!

Medinis — geriausia, ką mums siūlo gamta.

Medis buvo ir yra labai populiari namų apyvokos detalė. Daugelio namuose vyrauja tradiciniai ir modernūs mediniai baldai, namų interjero aksesuarai, sienų ir lubų apdaila. Medis praktiška medžiaga, tinkanti prie visų stilių, dizainų ir spalvų. Natūrali mediena sudaro puikų kontrastą su ryškiais, sintetinių spalvų baldais ar interjero aksesuarais. Mediniai baldai pagyvina ir vizualiai atgaivina namų interjerą. Be to, medis puikiai dera su metalo, plieno, akmens deriniais. Todėl kuriant norimą interjerą nebūtina apsiriboti tik mediniais paviršiais. Galima derinti tekstūras, interpretuoti su spalvomis ir formomis.

Medinės grindys ir lubos taip pat labai mėgstamos kuriant ir formuojant jaukių namų interjerą. Tinkamai parinktos medžio rūšys ar laminatas yra pakankamai atsparūs drėgmei ir temperatūrų pokyčiams. Neretai iš medžio lentų ir plokščių formuojami mediniai virtuvės stalviršiai, medinės palangės, medinės spintelės. Medis naudojamas vonios, virtuvės, miegamojo interjeruose.

Medinis interjeras — ekologiškas interjeras.

Ne paslaptis, kad daugelis nori gyventi sveikai. Dėl to daug sportuoja, sveikai maitinasi. Ekologija tapo globaliu reiškiniu, todėl ir namų aplinka pradėta formuoti taip, kad ji nekenktų mūsų sveikatai. Medis tam puikiausiai pasitarnavo. Paskutiniais metais interjero tendencijos atsigręžė į gamtą. Daugelis interjero dizainerių pradėjo siūlyti „žaliąsias“ idėjas. Natūralus, lengvai apdirbamas medis, anot interjero meistrų, grąžino namas harmoniją ir tikrąjį jaukumą. Gyvendami darnoje su gamta, jaučiamės laimingi ir sveiki. Laikas atsisakyti sunkių, nenatūralių formų ir medžiagų ir nuspalvinti interjerą tikromis spalvomis.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *