Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
“Meilužiai” ir “sutuoktiniai”-vyrų psichologija 3/Damų akademija

Kategorijos

“Meilužiai” ir “sutuoktiniai” – vyrų psichologija (3 dalis)

meiluzis3

“Meilužiai” ir “sutuoktiniai” – vyrų psichologija (www.damuakademija.lt)

Vyras “vyras”.

Tipiškas vyras “vyras” yra naminis paklusnus botanikas. Ramus, tylus intravertas, pasirinkęs ramybę šeimoje su vienintele moterimi, vietoje nuotykių su daugybe moterų. Meilės trikampyje jis visada pasiliks aukos vietoje.

Santykiuose su moterimis kartais juokingai rimtas. Kiekvienoje moteryje jis mato potencialią žmoną, todėl apsupa ją savo rūpesčiu (kartais įkyriu) ir laukia iš jos jausmų prisipažinimo.

Dėl savo perdėto rimtumo nežino kaip flirtuoti su moterimis, nejaučia jų ir nepastebi koketavimo. Todėl santykiuose jis pasyvus ir, kaip taisyklė, laukia iš moters veiksmų arba konkrečių instrukcijų “ką toliau daryti”.

Vyras „vyras“ su moterimi stengiasi būti džentelmenu ir santykiuose su moterimi dvasinį bendravimą laiko prioritetu. Jis moka asistuoti moteriai, o užkariauja moterį savo kantrumu ir pastovumu. Vietoje aistros ir intrigos vyras „vyras“ siūlo romantiką ir meilę, o visų svarbiausia – ranką ir širdį.

Bet, kaip ir “meilužis”, vyras „vyras“ nori gauti per savo moterį pasitikėjimo savimi. Tik jo kelias eina ne per seksą, o per moters meilę, dėl kurios gali pasiduoti ir tapti nugalėtu.

Santykiuose vyras “vyras“ yra švelnus, meilus ir romantiškas. Jis apsupa savo moterį visapusišku rūpesčiu ir pasirengęs įvykdyti bet kurį jos norą, kad tik gauti jos meilės patvirtinimą. Jis pasirengęs paklusti moters norams (nors jie žalingi jam). Vyras “vyras“ nuspėjamas ir valdomas, todėl moteriai susidaro saugumo įspūdis. Moterys, kurios nusprendė kurti šeimą, dažniausiai ieško tokių santykių.

Savo ruožtu “vyras“ nori gauti moters meilę ir pritarimą, o iš tiesų ieško švelnios motinos, kuri sukurs jame švelnų jausmą, kuris taip patiko vaikystėje. Jis lengvai atsakomybės naštą perkelia ant moters pečių, kad atsikratytų nepilnavertiškumo jausmo.

Taigi, kai sukurtas saugumo ir stabilumo jausmas – moteris gali pradėti mėgautis motinystės džiaugsmais. Mylintis, rūpestingas, “naminis” vyras – ko daugiau reikia moteriai, kuri trokšta šeimos? (Laukite tęsinio).

Žiūrėkite „Damų akademija“ puslapyje: www.lp.damuakademija.eu

 

 

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *