Meškinų akcija

Mano draugai turi dvynes, kurios labai panašios, praktiškai jų atskirti neįmanoma. Gerai tik tai, kad jie ne iš tų tėvelių, kurie vienodai rengia dvynius, tad galima jas atskirti. Kadangi artėjo jų penktasis gimtadienis, į kurį buvo pakviestas ir mano to paties amžiaus sūnus, nuėjome pirkti dovanos. Dar buvome neapsisprendę, sūnus norėjo padovanoti mašinytes, aišku, man atrodė, kad tai netinkama dovana mergaitėms. Parduotuvėje prėjome kompromisą – nutarėme dovanoti pliušinį meškiną. Kodėl meškiną? Ogi todėl, kad tiesiog neatsipyrėme pagundai.

Vos tik užėjome į parduotuvę, mūsų akis patraukė tiesiog milžiniškas pliušinis meškinas, pasodintas parduotuvės centre. Tas meškinas buvo kaip koks sargybinis, saugojantis kitus žaislus. Tikrai įspūdingas meškinas: didesnis net už mane, su kepure ir šaliku, visas šviesiai rudas ir su juokingomis rožinėmis letenėlėmis. Tokio visos mergaitės norėtų, bet meškinas buvo tik vienas, o mums reikėjo dviejų. Nebūtinai vienodų meškinų, bet jau tikrai vienodo dydžio, nes juk mergaitės galėjo ir susipykti, pamačiusios, kad vienos meškinas gerokai mažesnis už kitos. Taigi meškinų paiešką tęsėme toliau. Nenorėjome labai mažo meškiuko, nes toks tikrai ištirptų mergaičių žaislų gausybėje. Taigi ieškojome tokio meškino, kuris būtų tik truputį mažesnis už mergaites. Kaip sakoma, kas ieško, tas randa.

meškinaiPrabėgomis apžvelgę į delną telpančius meškinukus, išsirinkome du. Tiksliau, vieną meškiną išrinkau aš, o kitą meškiną rinko sūnus. Mano meškinas buvo geltonas, labiausiai mane sužavėjo mažos rudos strazdanos, stačios ausytės ir mažos žybsinčios akutės. Meškinas buvo apvilktas maškinėliais su gėlyte, taigi pagalvojau, kad toks meškinas tikrai patiks vienai iš mergaičių. Sūnaus pasirinkimas irgi buvo neblogas: jo meškinas buvo baltas, taip pat apvilktas marškinėliais, tik ne su gėlyte, o jūreiviškais, buvo su kepurėle ir atrodė irgi labai gražiai. Mačiau, kad sūnus pats norėtų tokio pliušinio meškino dovanų, taigi jo gimtadienio proga tikrai žinau ką dovanosiu. Taigi nuėjome susimokėti už savo meškinus ir buvome tiesiog nustebinti: perki du meškinus ir už antrąjį moki tik pusę kainos. Labai nudžiugome ir sutaupytus pinigėlius išleidome parduotuvėje: nusipirkome skanių sausainių – meškinų su aviečių įdaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.