Kategorijos

Mezoterapija, kas tai ir kodėl veiksminga?

mezoterapijaPastebėjote, kad atsirado daug nepageidaujamų raukšlelių veido ar kaklo srityje, oda suglebo, tapo mažiau elastinga, o galbūt papilkėjo, nes jau ne vienerius metus rūkote? Jūsų oda labai sausa arba atvirkščiai, labai riebi? Kankina dvigubas pagurklis ir nežinote kaip juo atsikratyti? Su visomis šiomis paminėtomis odos problemomis galima kovoti. Tiesiog reikia žinoti kaip tai padaryti. Mes siūlome puikų sprendimą – mezoterapiją. Nes, jei Jus erzina bent viena iš šių problemų arba tai, kad pastaruoju metu padidėjo odos pigmentacija, tuomet Jums reikia sužinoti apie apie mezoterapiją daugiau!

Plačiau apie mezoterapiją
Mezoterapija – nesudėtinga medicininė procedūra, kurios metu, naudojant mikroinjekcijas, elektro-mezoterapinius aparatus arba mezoterapinius rolerius, į odą, veido arba kūno srityje, įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos, kurios suaktyvina elastino bei kolageno gamybą. Aktyviosios medžiagos, patekusios į odą tokiu būdu iškart pasiekia ląstelę ir pradeda ją veikti. Svarbu paminėti, kad kremai ir įvairūs tepalai negali prasiskverbti taip giliai, todėl jų efektyvumas, lyginant su mezoterapija, yra gerokai mažesnis. Tokiu būdu oda praranda papilkėjusį atspalvį ir įgauna sveiką spalvą, taip pat ji tampa elastingesnė, tvirtesnė bei atrodo gerokai gyvybingiau. Ši procedūra pirmą kartą buvo atlikta 1958 metais prancūzų  gydytojo Michelio Pistoro. Tad galima teigti, jog mezoterapija pasaulyje visai ne naujiena.

Kiek laiko trunka procedūra?

Viena procedūra trunka nuo 30-ies iki 60-ies minučių.  Priklausomai nuo odos būklės, gali prireikti nuo 3 iki 6 procedūrų. Tarpai tarp procedūrų turėtų būti 7-10 dienų.

Kontraindikacijos

Svarbu paminėti, kad jei Jūs esate nėščia, turite kraujo krešėjimo sutrikimų, neseniai buvo atlikta chirurginė procedūra, turite alergijų medžiagoms, kurias švirkš į odą, tuomet mezoterapijos procedūrų Jums derėtų atsisakyti. Kitu atveju galite susilaukti rimtesnių problemų bei sveikatos sutrikimų.
Taigi, jei siekiate gražios, sveikos ir lygios odos, atiduokite ją į specialistų rankas! Nes mezoterapija maksimaliai pagražina odą, padeda gydyti jos problemas ir įvairias ligas.

Naujausi straipsniai

Comments

Įrašo “Mezoterapija, kas tai ir kodėl veiksminga?” komentarų : 1

  1. mezoterapija avataras

    Gera informacija susipažinimui su tuo, kas yra mezoterapija. Reikės išbandyti šią procedūrą. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *