Miegas su liemenėle – sveika ar žalinga

Tikriausiai esi ne vieną kartą miegojusi su liemenėle ir susimąsčiusi, ar tai kenkia tavo krūtinei, ar visgi neturi jokios įtakos? Pabandykime aptarti esminius faktus, kurie apibūdina visus teigiamus ir neigiamus miego su liemenėle efektus.

Kokie pagrindiniai minusai miegant su liemenėle?

Aplink daugelis moterų kalba, jog liemenėlė nakčiai – blogas sprendimas. Iš dalies jos yra teisios. Jeigu miegui renkatės įprastą liemenėlę, kurią mūvite ir dienos metu (dažniausiai tai būna push-up tipo liemenėlės ar kitos ankštesnės, labiau krūtinę išryškinančios liemenėlės), elgiatės klaidingai. Ankštos, storesnės liemenėlės nepraleidžia oro, o Jūsų krūtinė būna tarsi įkalinta ne tik dienos metu, bet dar ir naktį. Tokio tipo liemenėlės per stipriai apspaudžia Jūsų krūtinę nakties metu, ko pasekoje Jūsų krūtyse esantys nervai bei kraujotaka negali tinkamai cirkuliuoti ir užtikrinti tinkamo Jūsų krūtų bie viso kūno poilsio. Jeigu ryte atsibundante skaudančia galva, ar nuo mėšlungio – tai tik dar vienas pašalinis efektas, kurį sukelia miegas su liemenėle. Apspausta liemenėle užspaudžia visą krūtinės limfą, o tai gali sukelti edemą ar net lėtinį krūtinės uždegimą.

Jeigu Jūsų liemenėlė turi metalinių sagčių, kniedžių ar panašių kietos tekstūros elementų, geriau su ja nemiegokite. Visi aksesuarai, kurie dienos metu atrodo gražūs, naktį Jums kels didelį diskomfortą, kurio, galbūt, Jūs pati net nejausite, tačiau Jūsų krūtinė puikiai tai pajaus. Įvairūs kabliukai, dirželiai sukels Jums odos paraudimus, o ilgalaikiu metu – nuospaudas, iš kurių gali išsivystyti net cistos. Taip pat tose vietose, kuriose įvyksta didesnis kontaktas su oda ir įvairiais aksesuarais, ilgalaikiu metu atsiranda hiperpigmentacija – tos vietos pradeda keisti spalvą – jos tamsėja.

Mūvėti liemenėlę miegui nepatartina vasaros metu, ar kai vykstate atostogauti į šiltus kraštus. Šiltas bei drėgnas klimatas skatina įvairias grybelines infekcijas, o miego metu Jūs prakaituojate, todėl tokios sąlygos yra puikios šiam nemaloniam padariniui.

Ar yra teigiamų įžvalgų miegui su liemenėle?

Taip, yra. Miegant su liemenėle Jūs sulėtinate gravitacijos poveikį krūtinei. Su amžiumi, moters krūtys, kaip ir veidas, pilvas ar kitos kūno zonos, pradeda tysti žemyn. Šiais laikais jokia moteris nenori turėti “mandarinų maišeliuose” vietoj stangrios, jaunatviškos krūtinės. Norint išvengti chirurgų skalpelių, turite pasirūpinti tinkamu apatiniu trikotažu ne tik dienos metu, bet ir nakties. Jeigu Jūs turite didesnę krūtinę – Jums tai ypač aktualu.

Liemenėlę miegui geriau rinkitės neapspaustą – ji neturi varžyti Jūsų judesių ar įsispausti į Jūsų odą. Geriausia pasirinkite švelnios medžiagos, kuri praleidžia orą ir neskatins Jūsų prakaituoti. Liemenėlę rinkitės vientisą, be pakietinimų, be metalinių lankelių ar kitų kietų detalių. Seksualus apatinis trikotažas leis Jums pasijausti moteriškomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.