Kategorijos

Mini fotoaparatai: Nikon „Coolpix S02“ ir Sony „Cyber-shot DSC-WX300“

Nikon „Coolpix S02“

Išmanieji telefonai baigia išstumti kompakriškus skaitmeninius fotoaparatus. Tačiau, tiems kurie pimenybę teikia nei telefono kamerai o mini fotoaparatams, Nikon turi ką pasiūlyti. Naujieji mini fotoaparatai „Coolpix S02“ sveria vos 102 gramus, o jų išmatavimai taip pat nedideli:  7cm x 4.7cm x 1.57cm. Šis smulkus fotoaparatas turi 3x f3.3-5.9 30-90mm fotoobjektyvą bei 2.7 colių įstrižainės liečiamą ekraną su 230 tūkst. taškų rezoliucija. Nikon „Coolpix S02“ gali pasigirti 13 megapikselių „CMOS“ tipo foto sensoriumi.

Fotoaparate yra įkraunama baterija bei integruota atmintis, todėl jis nepasidarys sunkesnis. Baterija įkraunama per USB lizdą yra pajėgi pilnai įkrovus nufotografuoti iki 210 kadrų. Gerokai daugiau fotografijų galėsite laikyti pačiame fotoaparate, tai leis integruota  7.3 GB atmintis.

„CMOS“ tipo foto sensorius suteikia galimybę fotoaparatu netik fotografuoti, bet ir filmuoti aukštą, 1080p kokybe, 30 kadrų per sekundė greičiu. Integruotos papildomos funkcijos leis panaikinti „raudonų akių“ efektą, bei fotografuoti/filmuoti naktį.

The Nikon Coolpix S02 prekyboje pasirodė šių metų rugsėjį ir dabar kainuoja apie 460 litų. Galima rinktis iš 4 spalvų fotoaparatų: sidabrinio, mėlyno, rožinio ir balto. Kaina yra didoka, tačiau dėl kokybiško veikimo ir stilingo dizainos Coolpix S02 yra paklausūs mini fotoaparatai.

 

Sony „Cyber-shot DSC-WX300“

 

Sony pabrėžia, kad „Cyber-shot DSC-WX300“ šiuo metu yra lengviausias ir mažiausias fotoaparatas turintis 20x optinį priartinimą. Pagrindinis mini fotoaparatų privalumas lyginant su didžiausiais konkurentais – išmaniųjų telefonų kameromis yra solidesnis vaizdo priartinimas. „Cyber-shot DSC-WX300“ išsiskiria netik 20x optiniu priartinimu, bet ir naudongų funckijų gausa. Viena iš tokių yra Wi-fi bevielis internetas. Su wi-fi galima nufotografuotą vaizdą iškart persiųsti į Android ar iOS operacines sistemas naudojančius prietaisus. Taip pat yra galimybė fotoaparatą valdyti per atstumą – su savo išmaniuoju telefonu. Šie mini fotoaparatai giriami už ilgą baterijos veikimo laiką – su pilnai įkrautu akumuliatoriumi galima užfiksuoti iki 500 kadrų. Šiuo metu Sony „Cyber-shot DSC-WX300“ kaina siekia apie 760 litų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *