Kategorijos

Mitybos planas

Sveika mityba labai svarbi. Dažnai skubame, lekiame ir pamirštame tinkamai bei sveikai maitintis. Tai atsiliepia ne tik sveikatai, bet ir išvaizdai. Priaugus kelis papildomus kilogramus ir pamačius, kad greitu metu jau ir garderobą teks neišvengiamai atnaujinti — susimąstome apie dietas, sportą ir kitus lieknėjimo būdus. Tačiau, viso to nebūtų, jei žmonės tinkamai subalansuotų savo mitybą. Mitybos planas gali būti puiki išeitis lengvam keliui iki tobulos išvaizdos ir puikios savijautos.

Žmonėms, norintiems pakeisti mitybos įpročius, atsikratyti papildomų kilogramų, pasijusti žvaliau ir energingiau rekomenduojamas mitybos planas. Priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų, pasirinktų maisto produktų, sveikos mitybos planas gali „ištirpdyti“ net iki 10 kilogramų per mėnesį. Kai kam tai svajonės išsipildymas. Ar ne taip?

Dažniausiai mitybos planas ruošiamas parenkant sezoninius receptus ir produktus. Plano tikslas, kad valgydami iš maisto gautumėte daugiausiai vertingų medžiagų, neapsiribojant vien baltymais, riebalais bei angliavandeniais. Kaip žinia, įvairios dietos ar specifiniai mitybos planai vargina ir dažnai pabosta. Juk kasdien reikia valgyti tą patį. Tačiau sveikos mitybos planas, kurį sudaro specialistas ir skiriasi tuo, kad meniu yra labai įvairus. Pagal pasirinktą mitybos plano trukmę, patiekalai ir produktai parenkami taip, kad maistas būtų įvairus ir skanus jums.

Svarbiausias mitybos plano tikslas — subalansuoti mitybą visam laikui. Dietos, badavimai dažnai būna laikinas atsisveikinimas su papildomais kilogramais, kurie, deja, vėliau grįžta su trenksmu. Tuo tarpu mitybos planas yra ilgalaikis procesas. Jis padeda atsikratyti senų mitybos įpročių ir sureguliuoti maisto racioną visam gyvenimui. Laikantis sveikos mitybos plano ne tik sumažėja svoris, bet  dingsta rėmens sutrikimai, galvos skausmai, mažėja cholesterolis ir keičiasi jo santykis, mažėja sąnarių, pagerėja virškinimo ir šalinimo trakto veikla.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *