Momentinio fotoaparato reikalingumas vestuvių metu

Niekas net neabejoja, kad vestuvės – vienas svarbiausių įvykių mažiausiai dviejų žmonių gyvenimuose. Tačiau kaip padaryti, kad prisiminimai apie šį įvyki dar ilgai džiugintų jaunavedžius bei šventės svečius? Atsakymas: reikia įamžinti kiekvieną šventės akimirką. Ir vien profesionalaus fotografo tam nepakaks. Niekas kitas taip neperteikia šventės nuotaikos, kaip patys svečiai. Tad šiuo atveju momentinis fotoaparatas vestuvėse turėtų būti tiesiog privalomas agregatas ir mes tuojau jums tai įrodysime.

Svečių knyga ne tik su palinkėjimais, bet ir su nuotraukomis

Kaip žinia, momentiniu fotoaparatu padarytomis nuotraukomis galima džiaugtis jau po poros minučių nuo tada, kai pro objektyvą išskrenda paukštelis. Todėl tokias nuotraukas dar pačioje šventėje svečiai gali įklijuoti į svečių knygą šalia savo palinkėjimų. Ant stalo prie svečių knygos palikite ne tik knygą bei tušinuką, bet ir momentinį fotoaparatą bei smagių atributų šalia (tokių kaip dirbtiniai ūsai ar akiniai) ir nė nepastebėsite kaip greitai pildosi palinkėjimų knyga.

Užsiėmimas kol laukiama jaunavedžių

Įprastai tarp vestuvių ceremonijos bažnyčioje ir puotos pradžios būna kelių valandų tarpas, per kurį jaunavedžiai kartu su pabroliais ir pamergėmis keliauja į fotosesiją. O ką tuo metu veikti likusiems svečiams? Palikite jiems momentinį fotoaparatą ir keletą fotokasečių bei leiskite laisvai tuo naudotis. Iš pradžių svečiai gal ir elgsis nedrąsiai, tačiau po kelių pirmųjų nuotraukų prie fotoaparato nutįs eilė ir bekvailiodami su juo svečiai nė nepajus kaip praėjo kelios valandos.

Nuotraukos čia ir dabar

Ypač vyresni vestuvių dalyviai dažnai nori iškart po šventės draugams ir kaimynams parodyti jaunavedžių nuotraukas ir čia vėlgi pasitarnauti gali momentinis fotoaparatas. Svečiai gali fotografuotis su jaunavedžiais tiesiog šventės metu ir pasiimti nuotraukas namo. Iš patirties sakau, kad tai ypač patinka vyresnio amžiaus svečiams, kuriems ši pramoga dažnai neapsiriboja tik viena nuotrauka ir greitai imama stigti fotokasečių.

Ar dabar vestuvėms man reikės pirkti fotoaparatą?

Ne. Paieškojus internete galima rasti kas užsiima momentinio fotoaparato nuoma ir tai tikrai nėra brangi paslauga. Dažniausiai fotoaparato nuomos kaina būna tik simbolinė ir didžiąją dalį sumos sudaro pačios nuotraukos. Priklausomai nuo fotoaparato gamintojo skiriasi ir nuotraukos kaina, tačiau populiariausio Fujifilm Wide modelio nuotraukos kainuoja maždaug po eurą už vienetą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.