Kategorijos

Moteriški aulinukai: ką daryti, kad jie tarnautų ilgai?

Moteriški aulinukai neretai yra įvardijami kaip vieni populiariausių batų. Taigi, drąsiai galima sakyti, kad kiekviena dailiosios lyties atstovė tikrai turi savo mylimiausius aulinukus. Taigi, natūraliai kyla klausimas: o ką daryti, kad moteriški aulinukai tarnautų ilgiau? Turime jums keletą vertingų patarimų ir jei jais vadovausitės, galite būti tikros: mėgstamais batais džiaugsitės kur kas ilgiau.

Iš ko jie pagaminti?

Vienas svarbiausių patarimų, kurio reikėtų laikytis, norint, kad moteriški aulinukai tarnautų ilgiau, tai – jų priežiūra, atsižvelgiant į žaliavą. Kaip žinia, šiandien moteriški aulinukai yra gaminami iš įvairių žaliavų – tikros odos, eko odos, zomšo ir t.t. Taigi, reikia akcentuoti, kad kiekviena iš šių medžiagų turi būti prižiūrima skirtingai. Taigi, jūsų mėgstami aulinukai tarnaus kur kas ilgiau, jei naudosite tik valymo bei priežiūros priemones, kurios ir yra skirtos konkrečiai žaliavai.

Nepamirškite tinkamai išdžiovinti

Gyvename krašte, kur kiekvienas metų laikas yra labai turtingas krituliais. Ir nors tai turi daug privalumų, nereikia pamiršti, kad trūkumų taip pat yra, pavyzdžiui, nuo lietaus ar sniego sušlapusi avalynė. Taigi, jei norite, kad jūsų mėgstami aulinukai tarnautų ilgiau, nepamirškite jų išdžiovinti. Tiesa, tai reikėtų daryti tinkamai – nestatykite batų, šalia karštį skleidžiančios šaltinio –šildytuvo, židinio ar radiatoriaus. Bus geriausia, jei aulinukai išdžius natūraliai, kambario temperatūroje.

Reguliariai valykite

Nors šis patarimas – ypač banalus, jo svarba neabejoja niekas. Jei reguliariai pašalinsite ant batų susikaupusius nešvarumus, jų paviršius ilgiau išlaikys puikią pirminę savo išvaizdą. 

Taigi, moteriški aulinukai tarnaus tikrai kur kas ilgiau, jei laikysitės šių patarimų. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad yra ir dar du veiksniai, nuo kurių taip pat priklauso batų tarnavimo trukmė. Vienas iš jų yra kokybė – kuo kokybiškesnius baus įsigysite, tuo ilgiau ir patikimiau jie tarnaus. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip dažnai avite batus ir kokio ilgio atstumus jais įveikiate. Bet kuriuo atveju, kiekvienai linkime surasti mėgstamiausius aulinukus, nes tik patinkanti aprangos detalė suteikia grožio, elegancijos bei pasitikėjimo savimi.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *