Kategorijos

Moteriški kvepalai – kaip išsirinkti tinkamus?

Kvepalai yra tai, be ko moterys negali gyventi. Moterims patinka kvepėti, jos jaučiasi savimi labiau užtikrintos, labiau pasitiki savo žingsniais ir veiksmais, kai sau maloniai kvepi. Tačiau didžiausias galvos skausmas moteriai yra kaip išsirinkti sau patinkančius kvepalus? Jų yra tokia begalybė ir atrodo, jog visi kvapai skanūs. Neišskirsi vienų vienintelių, kadangi visi patinka. Turime jums išeitį!

Vienas iš būdų kaip išsirinkti sau patinkančius kvepalus yra apsilankyti fizinėje kvepalų parduotuvėje ir išbandyti įvairių gamintojų ir prekės ženklų kvepalus. Galbūt ryškiai vienas gamintojas patinka labiau už kitą? Tuomet reikėtų bandyti daugiau to gamintojo kvepalų, galbūt nosis užklius už specifinį kvapą turinčių kvepalų ir jūs nuspręsite, jog būtent šitie kvepalai tinka jums ir yra jums reikalingi. Dažniausiai moteriški kvepalai yra itin malonaus skonio ir tikrai pritraukia vyrų dėmesį. Tad itin svarbu yra išsirinkti tuos kvepalus, kurie jums patinka ir kuriais pasikvėpinusi sulauksite daugiausiai dėmesio ir komplimentų.

Kitas iš būdų kaip išsirinkti kvepalus yra skirtas dažnai savo malonumui ar su darbu keliaujančioms moterims. Apsilankymas duty free parduotuvėse yra tarsi rojus moteriškosios lyties atstovėms. Ten kvepalų yra daugybė ir dažniausiai jie yra geresnėmis kainomis, nei realiose parduotuvėse. Kadangi į oro uostą atvykstama ženkliai anksčiau nei yra skrydis moteris turi valandą ar dvi kvepalų kvapų bandymui. Patikrinkite visus kvepalus, išbandykite ant savęs ar ant bandymo popierėlių. Galbūt tikrai rasite sau tinkančius ir patinkančius kvepalus?

Vienas iš paprasčiausių būdų išsirinkti kvepalus yra apsilankyti elektroninėje parduotuvėje ir visiškai atsitiktinai užsisakyti bet kokius kvepalus. Galbūt iš pirmo karto nepataikysite, tačiau tikrai, galite labai nustebinti save nauju kvapu. Jeigu kvapas nepatiks – kitą kartą galėsite užsisakyti kito gamintojo kvepalus ir galbūt jie labiau patiks jūsų nosiai. Žvelkite į tai, kaip į savotišką loteriją. Šis būdas puikiai tinka moterims, kurios neturi marios laiko, jog galėtų lankytis kvepalų parduotuvėse bandymo ir rinkimosi tikslais. Arba moterims, kurioms visi kvepalų skoniai yra vienodi ir jos nejaučia didelio skirtumo.

Šaltinis: kvepalubaras.lt

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *